Барселона — Альмерія
0+

Початок матчу: 05.11.22 22:00.

Каталонці в одинадцятому турі розгромили на Камп Ноу Атлетік, відзначившись трьома влучними ударами ще до середини першого тайму, 4-1. У. Дембеле віддав три асисти й забив м'яч, в активі Левандовського – гол+пас. Синьо-гранатові завдали всього десять ударів (сім у площину воріт). Червоно-білі втратили виїзну нічию з Вільярреалом на останніх хвилинах, хоч і відкрили рахунок, 1-2. Чемпіон Сегунди двадцять разів пробив по воротах.

Розіграш Барселона — Альмерія дивитись онлайн, сторони провели лише вісім матчів у Каталонії з 2000 року. Господарі виграли всі зустрічі із загальним рахунком 26-2. Лише в сезоні 2009/10 андалусійці поступилися мінімально, 0-1. Підопічні Хаві посідають друге місце в таблиці (двадцять вісім очок). У команди найкращий захист у Прімері (чотири пропущені). Левандовський набрав шістнадцять балів за системою гол+пас (12+4) та лідирує в списку бомбардирів. У. Дембеле – провідний асистент турніру (п'ять передач). В активі Фаті три точні удари й три передачі.

Наставник синьо-гранатових заявив, що у 2023 році колектив точно щось виграє. Де Йонг не планує залишати Барсу та переходити до АПЛ. Керівництво незадоволене виступами Депая та Рафіньї. Також повідомляється, що в клубі спробують повернути Мессі вже в січні. У ЗМІ не виключають, що гравець Челсі Канте після закінчення контракту найближчого літа переїде на Камп Ноу. Протистояння Барселона — Альмерія дивитись онлайн.

УДА розмістилася на чотирнадцятому рядку (десять очок). Червоно-білі поряд із Реалом Сосьєдадом та Барселоною найрідше розписують нічиї. На рахунку андалусійців уже сім поразок, як і в останньої команди Прімери – Ельче.

Ексфорвард Реймса Е. Туре чотири тури поспіль відзначається результативними діями (три голи та асист). Нападник Еспаньйола Ембарба забив м'яч та віддав дві передачі. Бій Барселона — Альмерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.11.22 22:00. Каталонці в одинадцятому турі розгромили на Камп Ноу Атлетік, відзначившись трьома влучними ударами ще до середини першого тайму, 4-1. У. Дембеле віддав три асисти й забив м'яч, в активі Левандовського – гол+пас. Синьо-гранатові завдали всього десять ударів (сім у площину воріт). Червоно-білі втратили виїзну нічию з Вільярреалом на останніх хвилинах, хоч і відкрил