Бетіс — Севілья
0+

Початок матчу: 06.11.22 22:00.

Огірки в одинадцятому турі поступилися на своєму полі Атлетіко, 1-2. Зелено-білі могли відкрити рахунок у дебюті другого тайму, але гол скасували (офсайд). Геліополіти завдали сімнадцяти ударів, але тільки чотири рази потрапили в площину воріт. Червоно-білі програли на Бернабеу, пропустивши вже на п'ятій хвилині, 1-3. Після перерви нервіонці зрівняли рахунок, але ближче до кінця матчу Реал вирвав перемогу. П'ять із дев'яти ударів гамбійців було заблоковано. Битву Бетіс — Севілья дивитись онлайн, супротивники провели 12 дербі з 2013 року на Беніто Вільямарін. Гості здобули шість перемог, у чотирьох випадках суперники розійшлися миром. У рамках Прімери господарі здобули лише одну вікторію за останні шістнадцять років. Йдеться про поєдинок сезону 2018/19, 1-0. Підопічні Пеллегріні замикають п'ятірку лідерів Ла Ліги (двадцять очок). Команда пропустила вісім м'ячів – лише Барселона та Вільярреал обороняються ще краще.

Іглесіас узяв участь у дев'яти із чотирнадцяти голів огірків (сім точних ударів, два асисти). У списку бомбардирів турніру Борха поступається лише Левандовському. Ліверпуль та Евертон виявляють цікавість до Г. Родрігеса. Клуб оцінює футболіста в тридцять мільйонів євро. Наставника Бетіса звинувачують в ухиленні від сплати податків у період роботи в МанСіті. Йдеться про суму вісімсот сімнадцять тисяч євро. Спеціалісту загрожує штраф у розмірі трьохсот вісімдесяти трьох тисяч. Матч Бетіс — Севілья дивитись онлайн.

Севільці намагаються відійти після провального старту. Червоно-білі набрали десять очок і перебувають біля зони вильоту. Ламела та О. Торрес забили по три м'ячі. На початку жовтня керівництво звільнило Лопетегі, і нервіонців удруге очолив Сампаолі. Під його керівництвом андалусійці здобули п'ять пунктів у чотирьох турах, поступившись лише Бернабеу.

Також гамбійці розписали нічию в Більбао, 1-1. У шести виїздах колектив здобув сім балів. Також у гостях Севільї вдалося обстояти нічию з Вільярреалом, 1-1. Протистояння Бетіс — Севілья дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.11.22 22:00. Огірки в одинадцятому турі поступилися на своєму полі Атлетіко, 1-2. Зелено-білі могли відкрити рахунок у дебюті другого тайму, але гол скасували (офсайд). Геліополіти завдали сімнадцяти ударів, але тільки чотири рази потрапили в площину воріт. Червоно-білі програли на Бернабеу, пропустивши вже на п'ятій хвилині, 1-3. Після перерви нервіонці зрівняли рахунок, але