Трансляція: Райо Вальєкано — Реал Мадрид
0+

Райо Вальєкано — Реал Мадрид

Початок матчу: 07.11.22 22:00.

В одинадцятому турі блискавки на своєму полі розгромили Кадіс, 5-1. До середини другого тайму гості залишилися вдев'ятьох. Лежен оформив дубль, на рахунку Паласона та Камельйо гол+пас. Бджоли завдали двадцять вісім ударів (дванадцять пройшли повз ворота) і створили сімдесят небезпечних атак. Вершкові на Бернабеу ледь не втратили очки в матчі проти Севільї, 3-1. Лос бланкос вийшли вперед уже на п'ятій хвилині, але після перерви андалусійці зрівняли, і тільки ближче до кінця галактікос відзначилися двічі.

Бій Райо Вальєкано — Реал Мадрид дивитись онлайн, сторони провели сім поєдинків із 2003 року на Кампо-де-Вальєкас. Королівський клуб перемагав у всіх зустрічах, окрім сезону 2018/19, 0-1. У чотирьох із шести попередніх іграх чинний чемпіон Іспанії забивав мінімум два м'ячі. Червоно-смугасті посідають десяту сходинку (п'ятнадцять балів). Паласон узяв участь у п'яти із шістнадцяти голів блискавок (три точні удари, дві передачі). Нападник Атлетіко Камельйо двічі вразив ворота суперників і віддав два асисти. У попередніх чотирьох домашніх матчах бджоли здобули десять очок. Остання поразка перед рідними трибунами була ще в серпні, коли Райо приймав Мальорку, 0-2. Матч Райо Вальєкано — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Підопічні Анчелотті очолюють таблицю Прімери (тридцять один пункт). Поряд із Барселоною столична команда відзначається частіше за всіх (двадцять вісім разів). Вершкові ще не поступалися в поточній Ла Лізі. Вінісіус та Родріго набрали по вісім балів за системою гол+пас (5+3 та 4+4 відповідно), а Вальверді – сім (6+1), Бензема записав до активу шість результативних дій (5+1).

Реал цікавиться 16-річним форвардом Палмейраса – Ендріком. Стало відомо, що Мадрид контактував з оточенням лідера донецького Шахтаря Мудрика щодо можливого трансферу. Кроос повідомив, що перспективи його майбутнього в клубі проясняться в першому кварталі 2023 року. Зустріч Райо Вальєкано — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.11.22 22:00. В одинадцятому турі блискавки на своєму полі розгромили Кадіс, 5-1. До середини другого тайму гості залишилися вдев'ятьох. Лежен оформив дубль, на рахунку Паласона та Камельйо гол+пас. Бджоли завдали двадцять вісім ударів (дванадцять пройшли повз ворота) і створили сімдесят небезпечних атак. Вершкові на Бернабеу ледь не втратили очки в матчі проти Севільї, 3-1. Ло