Сассуоло — Рома
0+

Початок матчу: 09.11.22 19:30.

Чорно-зелені у дванадцятому турі програли в Неаполі, 0-4. Нероверді здійснили лише триста сімнадцять передач, тридцять чотири небезпечні атаки та десять разів пробили по воротах (шість у площину воріт). Вовки здобули вольову перемогу у Вероні, 3-1. Жовто-червоні пропустили в першому таймі та ще до перерви залишилися в більшості. Вісімнадцятирічний Вольпато став джокером матчу: на його рахунку гол+пас після виходу на заміну. Крістіан відзначився двома результативними діями на останніх хвилинах.

Бій Сассуоло — Рома дивитись онлайн, сторони провели дев'ять зустрічей на стадіоні Мапеї з 2014 року. Джаллороссі виграли перші п'ять поєдинків поспіль. Єдина перемога господарів була в сезоні 2019/20, 4-2. Цікаво, що тоді зійшлися команди під керівництвом колишніх наставників донецького Шахтаря Де Дзербі та Фонсеки. У трьох із чотирьох попередніх матчів зафіксували нічию. Столичний клуб не відзначився тільки в розіграші 2018/19, 0-0. Колектив із Модени посідає одинадцятий рядок Серії А (п'ятнадцять очок).

Фраттезі відзначився чотири рази. Давіде є вихованцем Роми та влітку міг повернутися в рідну команду, але угода зірвалася. Наразі список претендентів на півзахисника поповнився Атлетіко, Ювентусом та Тоттенгемом. Футболіста оцінюють у двадцять мільйонів євро. Колишній гравець Лор'єна А. Лор'єнте забив два м'ячі та віддав дві передачі в семи турах. Матч Сассуоло — Рома дивитись онлайн.

Вовчиця розмістилася на четвертій позиції (двадцять п'ять очок). Підопічні Моурінью розписали лише одну мирову. Керівництво клубу хоче й далі співпрацювати з португальцем, бо вважає, що разом із Жозе жовто-червоні досягнуть великих висот. Дібала взяв участь у семи голах вовків (5+2).

Пеллегріні відзначився п'ятьма результативними діями (1+4). Джаллоросі виявляють цікавість до форварда Барселони Депая. Столична команда хоче підписати Малиновського влітку, оскільки Аталанта не хоче відпускати українця взимку. Матч Сассуоло — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.11.22 19:30. Чорно-зелені у дванадцятому турі програли в Неаполі, 0-4. Нероверді здійснили лише триста сімнадцять передач, тридцять чотири небезпечні атаки та десять разів пробили по воротах (шість у площину воріт). Вовки здобули вольову перемогу у Вероні, 3-1. Жовто-червоні пропустили в першому таймі та ще до перерви залишилися в більшості. Вісімнадцятирічний Вольпато став дж