0+

Лечче — Аталанта

, Футбол, Італія

Початок матчу: 09.11.22 19:30.

Паприканці у дванадцятому турі поступилися вдома Ювентусу, 0-1. Жовто-червоні створили лише двадцять сім небезпечних атак, завдали п’яти ударів, але жодного разу не влучили у ворота. Королева провінціалів на класі обіграла Емполі на виїзді, 2-0. Рахунок міг бути розгромним, але Копмайнерс не реалізував пенальті наприкінці першого тайму. Здебільшого спроби пробити по воротах було заблоковано суперником (одинадцять із двадцяти). Малиновський вийшов на поле на шістдесят п’ятій хвилині.

Матч Лечче — Аталанта дивитися онлайн, сторони провели шість матчів із початку 2000-х у столиці Апулії. Бергамаски здобули чотири перемоги. Господарі з 1994 року вибороли лише одну вікторію в сезоні 2004/05, 1-0. Попередня зустріч у кампанії 2019/20 завершилася розгромом вовків із рахунком 2-7. Руслан забив тоді останній м’яч.

Салентіанці посідають сімнадцяте місце (вісім очок). Чемпіон Серії В відзначився дев’ять разів – лише Сампдорія вражає ворота суперників ще рідше. Паприканці поряд із Кремонезе та Емполі найчастіше розписують нічию. Стрефецца завдав чотирьох точних ударів, ексфорвард Цюриха Сісей – три. У шести домашніх зустрічах жовто-червоні поступилися лише Ювентусу та міланському Інтеру, 1-2, а решта поєдинків завершилася з результатом 1-1. Бій Лечче — Аталанта дивитись онлайн.

Богиня перебуває на другому рядку (двадцять сім очок). Підопічні Гасперіні пропустили вісім м’ячів – лише оборона старої синьйори працює ще надійніше. Колишній форвард РБ Лейпцига А. Лукман набрав шість балів за системою гол+пас (5+1), на рахунку Копмайнерса – п’ять (4+1), а в Пашалича та Мюріеля по три (1+2), а ексзахисник Удінезе Соппі віддав три асисти.

Малиновський забив м’яч і записав в актив передачу в одинадцяти турах, але тільки в чотирьох матчах українець провів на полі більше половини ігрового часу. Тоттенгем має намір підписати Руслана за тринадцять мільйонів євро вже в січні. Улітку шпорам відмовили в трансфері. Протистояння Лечче — Аталанта дивитися онлайн.

Початок матчу: 09.11.22 19:30. Паприканці у дванадцятому турі поступилися вдома Ювентусу, 0-1. Жовто-червоні створили лише двадцять сім небезпечних атак, завдали п’яти ударів, але жодного разу не влучили у ворота. Королева провінціалів на класі обіграла Емполі на виїзді, 2-0. Рахунок міг бути розгромним, але Копмайнерс не реалізував пенальті наприкінці першого тайму. Здебільшого спроби пробити