Трансляція: Верона — Ювентус
0+

Верона — Ювентус

Початок матчу: 10.11.22 19:30.

Скалігери у дванадцятому турі поступилися вдома Ромі, хоча відкрили рахунок у середині першого тайму, 1-3. Утім, ще до перерви мастифи залишились у меншості – Давидович забив, а за десять хвилин дістав червону картку. Жовто-сині пропустили два голи вже наприкінці поєдинку. Греки здійснили лише двісті п'ятдесят вісім передач і тричі потрапили до воріт. Зебри здолали Лечче на виїзді, 1:0. Б'янконері створили п'ятдесят дев'ять небезпечних атак і більше контролювали м'яч.

Протистояння Верона — Ювентус дивитися онлайн, сторони провели вісім зустрічей за останні двадцять років на стадіоні Маркантоніо Бентегоді. Господарі здобули три перемоги, ще в трьох випадках була нічия. П'ємонтці з 2008 року набрали три очки лише в сезоні 2017/18, 3-1. Гольова серія старої синьйори триває десять матчів. У п'яти із семи попередніх ігор клуб із Венеції забивав два голи.

Скалігери замикають турнірну таблицю (п'ять пунктів). Команда пропустила найбільше (двадцять чотири рази). У вересні-жовтні мастифи поступилися в семи із восьми поєдинків. Ексзахисник Гіберніанса Дойг та футболіст Сампдорії Депаолі набрали три бали за системою гол+пас (2+1 та 1+2). На своєму полі в рамках Чемпіонату жовто-сині обіграли генуезців, 2-1, а в решті п'яти зустрічей залишилися без очок. Бій Верона — Ювентус дивитись онлайн. Юве посідає восьме місце (двадцять два пункти). У чорно-білих найнадійніша оборона (сім пропущених). Влахович узяв участь у семи з вісімнадцяти результативних атак зебр (шість точних ударів, одна передача), а Костич – у чотирьох (1+3). Мілік відзначився тричі, у Куадрадо три асисти. Вінгер Крістал Пелас Заа може посилити б'янконері.

П'ємонтці розраховують на оренду захисника Реала Мадрида Одріосоли. У клубі готуються до трансферу лідера Лаціо Милинковича-Савича. Погба, не встигнувши повністю відновитися від минулої травми, знову зазнав ушкодження. Матч Верона — Ювентус дивитись онлайн.

Початок матчу: 10.11.22 19:30. Скалігери у дванадцятому турі поступилися вдома Ромі, хоча відкрили рахунок у середині першого тайму, 1-3. Утім, ще до перерви мастифи залишились у меншості – Давидович забив, а за десять хвилин дістав червону картку. Жовто-сині пропустили два голи вже наприкінці поєдинку. Греки здійснили лише двісті п'ятдесят вісім передач і тричі потрапили до воріт. Зебри здолал