Трансляція: Мальорка — Атлетіко
0+

Мальорка — Атлетіко

Початок матчу: 09.11.22 22:30.

Кіноварні у дванадцятому турі не змогли здолати на своєму полі Еспаньйол, 1-1. Островітяни часто пробивали повз ворота (в семи з дванадцяти епізодів). Матрацники на останніх хвилинах поступилися на виїзді Кадісу, хоча наприкінці основного часу відіграли з рахунку 0-2, 2-3. Феліш вийшов на поле ближче до середини другого тайму та відзначився дублем. Індіанці створили більше небезпечних атак (54-34) та володіли м'ячем (п'ятдесят дев'ять відсотків часу).

Матч Мальорка — Атлетіко дивитись онлайн, супротивники провели дев'ять матчів на домашньому стадіоні червоно-чорних із 2006 року. Господарі перемагали частіше (п'ять разів). Гості за останні вісімнадцять років вибороли лише дві вікторії. Під керівництвом Сімеоне столичний колектив у чотирьох зустрічах узяв три очки лише в сезоні 2019/20, 2-0. Пірати посідають у Прімері чотирнадцяте місце (тринадцять балів).

Команда забила десять голів – тільки Ельче та Кадіс відзначаються ще рідше. В активі Муріки шість точних ударів, а на рахунку Кан Іна п'ять результативних дій (два м'ячі, три асисти). У шести поєдинках на Балеарських островах кіноварні набрали п'ять пунктів, обігравши лише Альмерію, 1-0. Бій Мальорка — Атлетіко дивитись онлайн.

Мадридці замикають трійку лідерів (двадцять три очки). Грізманн узяв участь у восьми з двадцяти голів матрацників, Мората відзначився п'ять разів, а Феліш двічі вразив ворота суперників та віддав три передачі. Індіанці планують продати португальця, щоб компенсувати втрати через виліт із Ліги чемпіонів (мінімум двадцять млн). Влітку МЮ був готовий заплатити за Жоау сто мільйонів євро. Столичний клуб може підписати захисника Схюрса із Торіно.

У ЗМІ повідомляють, що червоно-білі зв'язувалися з наставником збірної Іспанії Енріке щодо можливого призначення. Луїс залишить команду після ЧС у Катарі. Утім, у Сімеоне чинний контракт до 2024 року, а дострокове розірвання коштуватиме АтМ чотирнадцять мільйонів. Матч Мальорка — Атлетіко дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.11.22 22:30. Кіноварні у дванадцятому турі не змогли здолати на своєму полі Еспаньйол, 1-1. Островітяни часто пробивали повз ворота (в семи з дванадцяти епізодів). Матрацники на останніх хвилинах поступилися на виїзді Кадісу, хоча наприкінці основного часу відіграли з рахунку 0-2, 2-3. Феліш вийшов на поле ближче до середини другого тайму та відзначився дублем. Індіанці створи