Трансляція: Райо Вальєкано — Сельта
0+

Райо Вальєкано — Сельта

Початок матчу: 10.11.22 20:00.

У дванадцятому турі бджоли в гостях здолали Севілью, 1-0. Червоно-смугасті здійснили триста п'ять передач і завдали п'ятнадцяти ударів (п'ять у площину воріт) при тридцяти небезпечних атаках. Галісійці поступилися в Альмерії, хоча відкрили рахунок ще в середині першого тайму, 1-3. Вейга забив, а за сім хвилин заробив видалення. Оскільки небесно-блакитні більшу частину матчу грали в меншості, то про активні дії в нападі можна було забути.

Бій Райо Вальєкано — Сельта дивитися онлайн, сторони провели в Мадриді дев'ять зустрічей із 2004 року. Блискавки виявилися сильнішими в шести випадках. Остання перемога команди з Віго була зафіксована в Сегунді 2010/11, 3-1. Минулого сезону сторони вперше розійшлися миром у столиці з 1994 року. Господарі не пропускали в чотирьох із п'яти попередніх поєдинків. Бджоли посідають дев'яте місце (вісімнадцять очок). Червоно-смугасті не програють чотири тури поспіль – це одна з найкращих форм у Чемпіонаті поряд із Реалом Мадрид та Хетафе.

Паласон набрав п'ять балів за системою гол+пас (3+2), а форвард Атлетіко Камельо – чотири (2+2). У п'яти домашніх матчах Райо завоював десять пунктів і поступився лише Мальорці ще наприкінці літа, 0-2. Протистояння Райо Вальєкано — Сельта дивитися онлайн. Кельти розміщуються на сімнадцятому рядку (одинадцять очок). Галісійці пропустили двадцять чотири рази – тільки Ельче, який замикає таблицю, діє в захисті ще гірше. Аспас узяв участь у восьми з тринадцяти м'ячів небесно-блакитних (шість точних ударів, два асисти). Яго дев'ятий сезон поспіль відзначається щонайменше шістьма голами (з урахуванням усіх турнірів).

Вейга відзначився чотирма результативними діями (3+1). Зустріч проти Альмерії стала останньою для Коудета на позиції тренера. Аргентинця звільнили через слабкі виступи за два роки після призначення. Його місце зайняв екснаставник Браги Карвальял, який також працював із Бешикташем, лісабонським Спортінгом, Суонсі. Матч Райо Вальєкано — Сельта дивитися онлайн.

Початок матчу: 10.11.22 20:00. У дванадцятому турі бджоли в гостях здолали Севілью, 1-0. Червоно-смугасті здійснили триста п'ять передач і завдали п'ятнадцяти ударів (п'ять у площину воріт) при тридцяти небезпечних атаках. Галісійці поступилися в Альмерії, хоча відкрили рахунок ще в середині першого тайму, 1-3. Вейга забив, а за сім хвилин заробив видалення. Оскільки небесно-блакитні більшу час