Наполі — Удінезе
0+

Початок матчу: 12.11.22 16:00.

Бій Наполі — Удінезе дивитись онлайн, наступне коло єврокубка для блакитних також склалося вдало: на домашньому стадіоні вони приймали шотландський Рейнджерс. Уже на одинадцятій хвилині Сімеоне відкрив рахунок, а на шістнадцятій оформив дубль. Не змінилася картина гри й у другому таймі – на вісімдесятій хвилині відзначився Естігор. Підсумок матчу ― 3-0. Світло-сині завдали всього вісім ударів, але тільки один із них потрапив у ворота італійської команди, проте з ним впорався голкіпер. Ось такий грізний суперник очікує на Удінезе в п'ятнадцятому раунді Серії А.

Матч Наполі — Удінезе дивитися онлайн, підопічні Андреа Соттіла теж виступають цілком гідно, і навряд чи їх можна назвати легкою здобиччю навіть для лідера. Чорно-білі після одинадцяти турів посідають шостий рядок, маючи двадцять один бал. Щоправда, останнім часом команда трохи просіла. Після тріумфу над Вероною, 2-1, довгий час перемоги не було. Нічийним результатом завершилися сутички з Аталантою та Лаціо.

У Кубку Італії удинцям несподівано поступився Монца, 2-3. Невдалим виявився й матч одинадцятого туру Серії А, коли на чотирнадцятій хвилині Торіно вийшов уперед після голу Айна. На двадцять шостій Деулофеу зрівняв цифри на табло, і на перерву гравці пішли на рівних, 1-1. Однак, на шістдесят дев'ятій хвилині Радонич зробив точну передачу на Пеллегрі й той реалізував момент — 1-2. Зебри не дістали жодного балу, та раптом вдасться поповнити скарбничку після зустрічі з неаполітанцями? Матч Наполі — Удінезе дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.11.22 16:00. Діставши двадцять дев'ять балів після одинадцяти турів, Наполі очолив турнірну таблицю. Команда бездоганно виступає як у Серії А, так і в Лізі чемпіонів. Так, вигравши виїзний матч у Кремонезе з рахунком 4-1, колектив Лучано Спаллетті легко пройшов Аякса на груповому етапі, 4-2, а після цього впорався з Болоньєю та Ромою в національному чемпіонаті. Бій Наполі —

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)