Трансляція: Ювентус — Лаціо
0+

Ювентус — Лаціо

Початок матчу: 13.11.22 21:45.

Сутичку Ювентус — Лаціо дивитися онлайн, чорно-білі провели непростий поєдинок із Міланом на Сан-Сіро поступившись, 0-2. Через три дні вони виступали на ізраїльській землі, де зазнали поразки з таким же рахунком від Маккабі Хайфа в Лізі чемпіонів. У Серії А вдалося впоратися з Торіно, 1-0, та Емполі, 4-0, а матч із Бенфікою в рамках єврокубку удачу не приніс.

Антоніу Сілва вивів свою команду вперед на сімнадцятій хвилині. На двадцять першій Кон зумів відіграти один гол, але на двадцять восьмій Жоау Маріу реалізував пенальті та знову вивів червоних уперед. Через сім хвилин Рафа Сілва збільшив розрив, а вже на початку другого тайму цифри на табло стали для італійців катастрофічними ― 1-4. Португальський півзахисник оформив дубль.

Навіть програючи в три м'ячі, футболісти Массиміліано Алергі спробували відігратися, і їм майже це вдалося. На сімдесят сьомій хвилині забив Мілік, а через дві – Маккенні. За короткий час від суттєвої переваги в три м'ячі не залишилося й сліду, а рахунок став слизьким – 3-4. Туринці ще мали час, щоб вирівняти становище, але вразити ворота суперників вчетверте вони так і не змогли.

Протиборство Ювентус — Лаціо дивитись онлайн, біло-блакитні є далеко не найпростішими суперниками. Колектив Мауріціо Саррі розташувався на третьому місці після одинадцяти турів і має у своєму активі двадцять чотири бали, як і Аталанта. Після перемоги над Фіорентіною, 4-0, орли здобули бал у Лізі Європи, розійшовшись миром зі Штурмом, 2-2.

Без забитих голів пройшов матч з Удінезе, натомість удалося двічі вразити ворота богині. Вдало склався й поєдинок із Мітьюлланном у Лізі Європи, 2-1. Обидва італійські гранди стануть гідними суперниками в майбутньому матчі, але нехай переможе найсильніший. Можна двобій Ювентус — Лаціо дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.11.22 21:45. Ювентус звичніше бачити в першій п'ятірці турнірної таблиці Серії А, але зараз команда розташовується лише на восьмому рядку, маючи дев'ятнадцять балів. На два пункти більше в Інтера та Удінезе, а на чотири відстає Сассуоло. Календар у старої синьйори непростий, тому такі результати можна списати на виснаження команди. Сутичку Ювентус — Лаціо дивитися онлайн, чо