Трансляція: ПСЖ — Осер
0+

ПСЖ — Осер

Початок матчу: 13.11.22 14:00.

Зустріч ПСЖ — Осер дивитись онлайн, мінімально здолавши Марсель, підопічні Крістофа Галтьє впевнено обіграли Аяччо на виїзді, 3-0. Свідками дев'яти голів стали глядачі матчу з Маккабі Хайфа в груповому етапі Ліги Чемпіонів. Французи забили сім голів, хоч і пропустили двічі. Після цього в Лізі 1 червоно-сині зустрілися з Труа. Матч також завершився на користь фаворитів, 4-2.

Вдалося впоратися французькій команді і з Ювентусом. Уже на тринадцятій хвилині після пасу від Мессі Мбаппе відкрив рахунок, але до свистка на перерву італійці відігралися: гол на тридцять дев'ятій хвилині забив Бонуччі. Однак, у другій половині поєдинку форвард, який відзначився в першому таймі, віддав результативну передачу на Мендеша, який влучним ударом знову вивів своїх уперед, 2-1. Бій ПСЖ — Осер дивитись онлайн, бургундці після тринадцяти турів перебувають на межі зони вильоту. Команда посідає шістнадцяту позицію, від Страсбурга та Бреста її відокремлюють лише два бали. Навряд чи в майбутньому матчі можна розраховувати на поповнення скарбнички, адже футболісти Крістофа Пелісс'є рідко перемагають цього сезону. Так, зігравши внічию з Брестом, вони поступилися Клермону, 1-2. Потім розійшлися миром із Ніццею, 1-1. Тільки після поразки від Реймса, 1-2, вдалося здобути три очки в сутичці з Аяччо. Єдиний гол на восьмій хвилині забив Сахі. У другій частині зустрічі гравці лише обмінялися червоними картками: арбітр вилучив із поля Ньянга та Авнеля. Дограючи в урізаних складах, жоден із клубів уже не зміг відзначитися забитими м'ячами. Протистояння ПСЖ — Осер дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.11.22 14:00. Після тринадцяти турів парижани впевнено закріпились на лідерських позиціях. ПСЖ завоював тридцять п'ять очок, випередивши Ланс, свого найближчого переслідувача, на п'ять пунктів. Столичний клуб здебільшого перемагає в матчах як національного чемпіонату, так і Ліги Чемпіонів. Зустріч ПСЖ — Осер дивитись онлайн, мінімально здолавши Марсель, підопічні Крістофа Галт