Монако — Марсель
0+

Початок матчу: 13.11.22 21:45.

Майбутня гра — одна з ключових у турі, адже після тринадцяти кіл ці команди йдуть ніздря в ніздрю в турнірній таблиці, маючи по двадцять чотири бали. Гравці з півдня посідають п'яту сходинку, а монегаски — шосту.

Зустріч Монако — Марсель дивитися онлайн, судячи з результатів останніх поєдинків, команді Філіпа Клемана важко підтримувати форму в умовах такого насиченого календаря. У Лізі Європи французький клуб поступився Трабзонспору з розгромним рахунком 4-0. Не увінчалися успіхом і подальші ігри в національному чемпіонаті: з рахунком 1-1 завершився бій із Клермоном. Лілль виявився сильнішим, здолавши червоно-білих із невпевненим результатом 4-3. Після цього в Лізі Європи футболісти зустрілися з Ференцварошем та розійшлися миром, 1-1.

Першу вікторію за довгий час принесла битва з Анже в Лізі 1: Бен Єддер уже на сорок першій хвилині мав змогу відкрити рахунок, виконуючи удар з одинадцятиметрової позначки, але не зміг реалізувати пенальті. Лише на п'ятдесят четвертій хвилині Емболо влучив у ворота суперника, а на сімдесятій Головін подвоїв цифри на табло, 2-0.

Дуель Монако — Марсель дивитись онлайн, біло-блакитні також перебувають не в найкращій формі. Колектив Ігора Тудора поступився ПСЖ та Лансу з мінімальним рахунком, а потім зазнав поразки в Лізі Чемпіонів, поступившись Айнтрахту, 1-2. У Лізі 1, граючи зі Страсбургом, удалося втримати нічийний результат, 1-1.

У ЛЧ французи знову зазнали поразки: англійський Тоттенгем виявився сильнішим. Провансальці зуміли забити гол у роздягальню — на другій компенсованій хвилині першого тайму відзначився Мбемба, а в другій половині зустрічі Лангле зрівняв рахунок. Поєдинок міг би завершитися внічию, але шпори на останніх секундах усе ж вирвали перемогу — на п'ятій компенсованій хвилині вирішальний м'яч забив Гейб'єрг, 1-2. Важко уявити, як закінчиться поєдинок між цими рівними за силою суперниками. Протистояння Монако — Марсель дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.11.22 21:45. Майбутня гра — одна з ключових у турі, адже після тринадцяти кіл ці команди йдуть ніздря в ніздрю в турнірній таблиці, маючи по двадцять чотири бали. Гравці з півдня посідають п'яту сходинку, а монегаски — шосту. Зустріч Монако — Марсель дивитися онлайн, судячи з результатів останніх поєдинків, команді Філіпа Клемана важко підтримувати форму в умовах такого наси