Трансляція: Туреччина — Шотландія
0+

Туреччина — Шотландія

Початок матчу: 16.11.22 19:00.

Протистояння Туреччина — Шотландія дивитись онлайн, сторони зустрінуться вперше. За підсумками групового етапу відбору на ЧС наші хлопці посіли друге місце – лише трьох балів не вистачило, щоби прямо потрапити до Катару. У кваліфікації Їлмаз та Чалханоглу набрали вісім пунктів за системою гол+пас (5+3 та 3+5). У півфіналі стиків місячні зірки поїхали до Португалії. Уже до перерви гості поступалися, 0-2. У середині другого тайму підопічні Кунца скоротили відставання, а на вісімдесят п'ятій хвилині могли зрівняти, але Їлмаз не забив пенальті. У підсумку суперник вирішив поставити крапку в компенсований час, 1-3.

Після цього турки провели добрий спаринг з Італією, 2-3. У групі Ліги націй збірна здобула чотири перемоги поспіль із загальним результатом 14-0. Упевнені виступи, мабуть, розслабили наших хлопців. На фінішному етапі команда розписала нічию з Люксембургом у Стамбулі, 3-3, та програла Фарерам. Бій Туреччина — Шотландія дивитись онлайн.

Шотландці у весняних товарняках розійшлася миром із Польщею, 1-1, та Австрією, 2-2. У червні тартанова армія поступилася Україні в півфіналі стиків на ЧС, 1-3. У ЛН підопічні Кларка поступилися лише Ірландії в Дубліні, 0-3. У згаданому турнірі Армстронг і Макгінн найчастіше відзначалися результативними діями в складі британського колективу (два точні удари та два асисти). В останніх п'ятнадцяти поєдинках збірна програла лише двічі, а в десяти випадках святкувала перемогу. Матч Туреччина — Шотландія дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.11.22 19:00. Місячні зірки в шостому турі Ліги націй примудрилися програти на виїзді Фарерським островам, 1-2. Утім, це не позбавило їх лідерства у квартеті 1 та підвищення до дивізіону В. Тартанова армія обстояла нічию з Україною в Кракові, що дало змогу заробити путівку до еліти змагання, 0-0. Цей результат зберіг розрив між командами у два очки. Протистояння Туреччина — Ш