Португалія — Нігерія
0+

Початок матчу: 17.11.22 20:45.

У шостому турі Ліги націй обрані поступилися Іспанії в Бразі, пропустивши єдиний м'яч на вісімдесят восьмій хвилині, 0-1. Через цю поразку навігатори втратили лідерство у квартеті 2 дивізіону А та не потрапили в плей-оф. Суперорли кілька днів тому програли в Сан-Хосі Коста-Риці в товариському матчі, 0-2. Наприкінці вересня африканські бразильці поступилися в Орані Алжиру, хоч відкрили рахунок на початку поєдинку, 1-2.

Зустріч Португалія — Нігерія дивитись онлайн, сторони ніколи не стикалися. У кваліфікації ЧС підопічні Сантуша пропустили пряму путівку до Катару через поразку в останньому турі. Команда приймала Сербію в Лісабоні та забила вже на другій хвилині, але суперник здобув вольову перемогу, відзначившись наприкінці основного часу, 1-2. В активі Роналду шість голів у відборі, а Жота завдав чотири точні удари й віддав передачу. У стиках європейські бразильці не без проблем здолали Туреччину, 3-1, та Північну Македонію, 2-0.

У цих зустрічах Б. Фернандеш оформив дубль, Отавіу та Жота записали гол+пас. У Лізі націй вибрані набрали десять очок. Збірна уникла поразки від іспанців у Севільї, 1-1, а у своїй столиці розгромила міцну Швейцарію, 4-0. Роналду забив два м'ячі та зробив два асисти в матчах групової стадії. Гру Португалія — ​​Нігерія дивитись онлайн.

Нігерійці очолили квартет С на другому етапі кваліфікації ЧС. Форвард Наполі Осімен відзначився чотири рази. Віктор міг вивести суперорлів на Мундіаль, але його влучний удар у домашньому поєдинку проти Гани не зарахували (0-0, 1-1). У січні африканські бразильці виграли всі чотири зустрічі в групі Кубку африканських націй, але вилетіли за 1/8 від Тунісу, 0-1.

Команда програла у всіх чотирьох спарингах цього року, поступившись Мексиці, 1-2, Еквадору, 0-1, Алжиру та Коста-Риці. У кваліфікації КАН-2023 Нігерія знищила Сан-Томе та Принсіпі, 10-0, і здолала Сьєрра-Леоне, 2-1. Бій Португалія — Нігерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.11.22 20:45. У шостому турі Ліги націй обрані поступилися Іспанії в Бразі, пропустивши єдиний м'яч на вісімдесят восьмій хвилині, 0-1. Через цю поразку навігатори втратили лідерство у квартеті 2 дивізіону А та не потрапили в плей-оф. Суперорли кілька днів тому програли в Сан-Хосі Коста-Риці в товариському матчі, 0-2. Наприкінці вересня африканські бразильці поступилися в Орані