Туреччина — Чехія
0+

Початок матчу: 19.11.22 19:00.

Зустріч Туреччина — Чехія дивитись онлайн, супротивники провели десять матчів. На рахунку колективів шість спарингів, чотири з яких завершилися на користь представників Центральної Європи (4-1, 3-0, 4-0, 2-0). У 2006 році сторони розійшлися миром, 2-2, а у 2010 перемогли наші хлопці, 2-1. У груповому етапі Євро-2008 місячні зірки здійснили камбек, поступаючись 0-2 до сімдесят четвертої хвилини, 3-2. Тоді Алтинтоп віддав три асисти.

У доборі на континентальну першість 2016 року сторони обмінялися виїзними перемогами (2-0, 2-1). У квартеті D ЧЄ-2016 Туреччина виявилася сильнішою, 2-0. У кваліфікації Мундіалю-2022 збірна поступилася лідерством Нідерландам, а в півфіналі стиків вилетіла від Португалії, хоча була можливість переламати перебіг подій, 1-3. Гру Туреччина — Чехія дивитись онлайн.

У березні колектив приймав Італію в Коньє в рамках контрольного поєдинку, 2-3. У Лізі націй місячні зірки набрали тринадцять очок і забили вісімнадцять м'ячів. Дурсун набрав п'ять балів за системою гол+пас (4+1), а Ундер – чотири (2+2).

Чехи за підсумками добору до Катару вирушили в стики, де в півфіналі поступилися Швеції в Сульні (0-1, овертайм). Народна команда могла відкрити рахунок ще на дванадцятій хвилині, але взяття воріт скасували (фол).

Наприкінці березня локомотив розписав нічию з Уельсом у товарняку, 1-1. Збірна вилетіла з дивізіону А ЛН, посівши останнє місце у квартеті 2 (чотири бали). У Празі футболісти ледь не обіграли іспанців, але втратили перевагу наприкінці основного часу, 2-2. Матч Туреччина — Чехія дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.11.22 19:00. Місячні зірки попри сенсаційну виїзну поразку Фарерам, 1-2, заробили підвищення в дивізіон В Ліги націй. Народна команда в шостому турі поступалася Швейцарії в Санкт-Галлені, 0-2 до тридцятої хвилини. Ще до перерви локомотив скоротив відставання, а в другому таймі міг зрівняти, але Соучек не реалізував пенальті. Через цей програш збірна залишає лігу А. Зустріч Т