Австрія — Італія
0+

Початок матчу: 20.11.22 21:45.

Вундертім у шостому турі Ліги націй програв у Відні Хорватії, 1-3. Уже на дев'ятій хвилині рахунок був 1-1. У підсумку підопічні Рангніка залишили елітний дивізіон, набравши чотири очки у квартеті 1. Чинні чемпіони Європи в рамках згаданого змагання здобули перемогу над Угорщиною в Будапешті, 2-0. Після цього сині очолили групу 3 ліги А та дістали путівку в плей-оф. Зустріч Австрія — Італія дивитись онлайн, опоненти провели вісім очних матчів. У півфіналі ЧС-1934 сквадра адзурра виявилася сильнішою, 1-0. У доборі Євро-1972 господарі поступилися у Відні, 1-2, а на римському Олімпіко була нічия, 2-2. У квартеті А Мундіалю-1978 блакитна команда знову святкувала вікторію, 1-0. З таким же результатом завершилося протистояння в рамках групової стадії світової першості 1990 року.

У квартеті В ЧС-1998 синя ескадра знову взяла гору, 2-1. У 2008 році сторони розійшлися миром у спарингу, 2-2. У 1/8 Євро-2020 підопічні Манчіні дотиснули опонента за підсумками ста двадцяти хвилин (2-1, овертайм). Вундертім завоював путівку в стики після кваліфікації Мундіалю-2022. Арнаутович у доборі набрав сім балів за системою гол+пас (5+2). Битву Австрія — Італія дивитись онлайн.

У півфіналі мінітурніру хлопці поступилися Уельсу в Кардіффі, 1-2. Влітку збірну очолив Рангнік. Під його керівництвом Австрія розгромила хорватів у гостях, 3-0, і мало не обіграла французів у Відні, 1-1, але в інших зустрічах поступилася.

Італія половину матчів кваліфікації ЧС завершила з нічийним результатом. У півфіналі стиків сині примудрилися програти вдома Північній Македонії, 0-1. Після цього сквадра адзурра здолала Туреччину в контрольному поєдинку, 3-2. У групі 3 Ліги націй підопічні Манчіні не набирали очок лише на виїзді з Німеччиною, 2-5. Матч Австрія — Італія дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.11.22 21:45. Вундертім у шостому турі Ліги націй програв у Відні Хорватії, 1-3. Уже на дев'ятій хвилині рахунок був 1-1. У підсумку підопічні Рангніка залишили елітний дивізіон, набравши чотири очки у квартеті 1. Чинні чемпіони Європи в рамках згаданого змагання здобули перемогу над Угорщиною в Будапешті, 2-0. Після цього сині очолили групу 3 ліги А та дістали путівку в плей-о