Лор'ян — Монпельє
0+

Початок матчу: 29.12.22 18:00.

Помаранчево-чорні в п'ятнадцятому турі розписали виїзну нічию зі Страсбуром, 1-1. Моффі відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині, але Расінг поновив паритет наприкінці основного часу. Паладини не без успіху уникли поразки в домашньому матчі проти Реймса, 1-1. Окситанці пропустили ближче до завершення зустрічі, але відігралися буквально в одній з останніх атак. Делає став джокером поєдинку. Саша забив через дві хвилини після виходу на заміну.

Бій Лор'ян — Монпельє дивитись онлайн, супротивники одинадцять разів перетиналися на полі мерлузових із 2007 року. У шести випадках суперники розписали нічию, включно з ефектною стріляниною в сезоні 2013/14, 4-4. Морські щуки здобули в зазначеному відрізку три перемоги, гості виявилися сильнішими у двох попередніх Чемпіонатах. Колектив з Еро відзначався у восьми з останніх дев'яти виїздів. Бретонці замикають п'ятірку лідерів (двадцять вісім очок).

Після блискавичного старту оранжево-чорні також стрімко почали втрачати бали. В останніх п'яти турах Лор'ян набрав лише три пункти завдяки нічиїм. Раніше мерлузові засмутили Лілль, 2-1, Ліон, 3-1, та Ренн, 1-0. Моффі входить до трійки провідних бомбардирів Чемпіонату з десятьма точними ударами. Уаттара взяв участь у дев'яти голах морських щук (5+4), а Ле Фі – у п'яти (2+3). Протистояння Лор'ян — Монпельє дивитись онлайн.

Паладини розміщуються на чотирнадцятому рядку (чотирнадцять очок). Спортсмени перебувають серед команд із найменшою кількістю нічиїх. Окситанці поступилися дев'ять разів – лише Анже програє частіше. У попередніх семи турах клуб з Еро набрав тільки два бали. П'ять із семи виїздів команда завершила поразкою. Винятками стали розгром Бреста, 7-0, та мирова з Клермоном, 1-1. Вахі був залучений до семи голів Монпельє (шість точних ударів та асист), а Саваньє та Мауасса – у п'яти (4+1 та 1+4 відповідно). Зустріч Лор'ян — Монпельє дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.12.22 18:00. Помаранчево-чорні в п'ятнадцятому турі розписали виїзну нічию зі Страсбуром, 1-1. Моффі відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині, але Расінг поновив паритет наприкінці основного часу. Паладини не без успіху уникли поразки в домашньому матчі проти Реймса, 1-1. Окситанці пропустили ближче до завершення зустрічі, але відігралися буквально в одній з останніх атак. Делає