Монако — Брест
0+

Початок матчу: 01.01.23 16:00.

Останній матч листопада для Монако став невдалим. Команда Пилипа Клемана зазнала поразки від Марселя, 2-3. Зупинившись на шостій сходинці в турнірній таблиці, команда пішла на зимову паузу, скориставшись якою, провела низку товариських поєдинків.

Бій Монако — Брест дивитись онлайн, червоно-білі розійшлися миром з іспанською Севільєю, 1-1, а потім мінімально здолали італійський Емполі. З Фіорентіною монегаски зіграли теж досить непогано, 1-1, до того ж спаринг з англійським Лідсом завершився перемогою: на дванадцятій хвилині Кох вивів свою команду вперед. Згодом на двадцять п'ятій Емболо зрівняв рахунок – і футболісти пішли на перерву, так і не визначивши, хто сильніший.

У другій половині зустрічі фаворит показав себе досить яскраво. На сорок сьомій хвилині Мартінш вивів колектив Пилипа Клемана вперед. На п'ятдесят другій та п'ятдесят п'ятій хвилинах відзначилися також Якобс та Емболо. Останній гол у матчі на другій компенсованій хвилині забив Гелгардт – 2-4. Немає сумніву, що клуб повністю готовий до продовження сезону.

Сутичку Монако — Брест дивитись онлайн, пірати, розійшовшись без забитих голів у матчі з Реймсом, поступилися Ніцці з мінімальним рахунком, а потім переграли Труа на домашньому стадіоні, 1-2. У грудні колектив Бруно Гружі провів два товариські поєдинки, які виявилися провальними. Команла програла іспанській Осасуні з рахунком 0-3. Невдалим став і матч проти Ренна. Уже на двадцять четвертій хвилині Тер'єр вивів своїх уперед, а на шістдесят третій французькі футболісти зрівняли рахунок завдяки пенальті.

Через кілька хвилин у ворота монегасків арбітр призначив удар із позначки, 2-1. Ще один м'яч було пропущено на сто чотирнадцятій хвилині, оскільки за регламентом цей товариський матч тривав сто двадцять. Чи зможуть бретонці протистояти непростому супернику з князівства? Бій Монако — Брест дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.01.23 16:00. Останній матч листопада для Монако став невдалим. Команда Пилипа Клемана зазнала поразки від Марселя, 2-3. Зупинившись на шостій сходинці в турнірній таблиці, команда пішла на зимову паузу, скориставшись якою, провела низку товариських поєдинків. Бій Монако — Брест дивитись онлайн, червоно-білі розійшлися миром з іспанською Севільєю, 1-1, а потім мінімально здол