Фіорентіна — Монца
0+

Початок матчу: 04.01.23 19:30.

Лілії в п'ятнадцятому турі пропустили на останніх хвилинах нічию на Сан-Сіро в матчі проти Мілана, 1-2. Автогол Миленковича в компенсований час залишив фіолетових без очок. Тосканці частіше створювали небезпечні атаки (48-34) і потрапляли до воріт (5-3). Бріанці не помітили Салернітану, 3-0. Аугусто забив м'яч і віддав асист ще до перерви. Біло-червоні завдали дев'ятнадцять ударів, але багато з них було заблоковано.

Матч Фіорентіна — Монца дивитись онлайн, сторони лише одного разу перетиналися на стадіоні Артеміо Франкі. Йдеться про зустріч 1/32 фіналу Кубка Італії 2019/20. Господарі поступалися до вісімдесятої хвилини, після чого відзначилися тричі, а Влахович оформив дубль, 3-1. Підопічні Італіяно посідають десяте місце в таблиці (дев'ятнадцять пунктів).

Лілії здобули три перемоги в попередніх чотирьох турах. У Флоренції команда програла Інтеру, 3-4, та Лаціо, 0-4, але поділила очки з Ювентусом, 1-1, та Наполі, 0-0. Фіолетові вибороли на своєму полі одинадцять балів. Іконі та Куамі відзначилися чотирма результативними діями (два точні удари та два асисти). Бонавентура та Йович забили по три голи. Бій Фіорентіна — Монца дивитись онлайн.

Підопічні Строппа розміщуються на чотирнадцятому рядку (шістнадцять пунктів). Клуб Берлусконі розписав тільки одну нічию в нинішній кампанії. Переможець плей-оф Серії Б поступився в чотирьох із шести останніх матчах. Б'янкороссі програли на виїзді в трьох зустрічах поспіль. Загалом бріанці набрали всього чотири очки на чужому полі завдяки розгрому Сампдорії в Генуї, 3-0, і мировій із Лечче, 1-1.

Водночас команда мала складний календар гостьових поєдинків: Наполі, 0-4, Рома, 0-3, Мілан, 1-4, Лаціо, 0-1. К. Аугусто забив три м'ячі та віддав передачу. В активі Пессіни два точні удари й асист, Чуррія зробив три результативні паси. Матч Фіорентіна — Монца дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.01.23 19:30. Лілії в п'ятнадцятому турі пропустили на останніх хвилинах нічию на Сан-Сіро в матчі проти Мілана, 1-2. Автогол Миленковича в компенсований час залишив фіолетових без очок. Тосканці частіше створювали небезпечні атаки (48-34) і потрапляли до воріт (5-3). Бріанці не помітили Салернітану, 3-0. Аугусто забив м'яч і віддав асист ще до перерви. Біло-червоні завдали дев