Тулуза — Аяччо
0+

Початок матчу: 01.01.23 16:00.

Змагання Тулуза — Аяччо дивитись онлайн, матч із турецьким Бешикташем завершився результативною нічиєю, 2-2, а від Галатасарая французька команда зазнала поразки, 1-2. З таким же рахунком підопічні Філіпа Монтаньє поступилися Монпельє. Цей товариський матч мав три тайми по сорок п'ять хвилин, тому перший гол глядачі змогли побачити лише на дев'яностій хвилині – забив Бранко ван ден Бомен. Але на сто десятій і сто сімнадцятій хвилинах відзначилися відповідно Сахо та Жермен. Підсумок матчу – 1-2. Протистояння Тулуза — Аяччо дивитись онлайн, корсиканці мають статистику ще гіршу: команда перебуває на вісімнадцятому місці та бореться за виживання. Колектив Олів'є Панталоні поступився ПСЖ, 0-3, а потім мінімально програв Осеру. Проте, ведмедям вдалося здобути важливу перемогу над Страсбургом, 4-2. З Нантом гра завершилася нічийним результатом, 2-2. У грудні Аяччо провів товариський поєдинок із Сент-Етьєном, який завершився мінімальною перемогою. Єдиний гол на шістдесятій хвилині з пенальті забив Белайлі.

Чи зможуть аяччинці впоратися із супротивником? Очки необхідні обом командам, але яка з них виявиться сильнішою на полі? До речі, минулого разу ці команди зустрічалися в травні, тоді вікторія дісталася клубу з Корсики, 1-0.

Початок матчу: 01.01.23 16:00. Фіолетові після п'ятнадцяти турів посіли дванадцяту сходинку, здобувши шістнадцять балів. Останні матчі перед зимовою паузою для цієї команди склалися невдало: вона поступилася Монако, 0-2, та Ренну, 1-2. Важко назвати позитивними й результати товариських спарингів у грудні. Змагання Тулуза — Аяччо дивитись онлайн, матч із турецьким Бешикташем завершився результ