Нант — Осер
0+

Нант — Осер

Початок матчу: 01.01.23 16:00.

Після п'ятнадцяти турів Нант посідає п'ятнадцятий рядок і має в активі всього тринадцять балів, стільки ж, скільки Брест та Осер. Команда перебуває дуже близько до зони вильоту, і будь-яка помилка може суттєво погіршити позицію, поставивши під питання участь у Лізі 1 наступного сезону. Навіть за такої невтішної статистики в національному чемпіонаті, канарки досить успішно виступають у Лізі Європи.

Дуель Нант — Осер дивитись онлайн, там підопічним Антуана Комбуаре вдалося здолати Олімпіакос Пірей із рахунком 0-2. Після цього в Лізі 1 були програші Реймсу з рахунком 1-0 та нічия з Аяччо, 2-2. У грудні нантці провели два товариські поєдинки. З рахунком 1-1 завершився матч проти Лаваля, а ось поєдинок проти Лор'яна став провальним. Господарі поля вже на третій хвилині вийшли вперед, Симон лише на сімнадцятій хвилині зміг зрівняти рахунок влучним ударом по воротах суперника, але на вісімдесят восьмій вони знову вирвалися вперед, поставивши остаточну крапку в протистоянні – 2-1.

Зустріч Нант — Осер дивитись онлайн, бургундці теж далеко не найуспішніша команда французької першості. Колектив посідає сімнадцяте місце й також бореться за виживання в Лізі 1. Після нічийного результату з Труа з рахунком 1-1, підопічні Крістофа Пелісьє зазнали поразки від ПСЖ, 0-5, але вже в товариському поєдинку вдалося з великим рахунком обіграти Мец – 5 -1.

Сутичка з Анже завершилася без тріумфатора, 2-2, а хорватський Хайдук Спліт французький клуб пройшов із мінімальним рахунком: єдиний гол на тридцятій хвилині забив Ньянг, 1-0. Хто зможе взяти бали в новому протистоянні рівних суперників? Можна гру Нант — Осер дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.01.23 16:00. Після п'ятнадцяти турів Нант посідає п'ятнадцятий рядок і має в активі всього тринадцять балів, стільки ж, скільки Брест та Осер. Команда перебуває дуже близько до зони вильоту, і будь-яка помилка може суттєво погіршити позицію, поставивши під питання участь у Лізі 1 наступного сезону. Навіть за такої невтішної статистики в національному чемпіонаті, канарки досить