Трансляція: Лілль — Реймс
0+

Лілль — Реймс

Початок матчу: 02.01.23 18:00.

Поєдинок Лілль — Реймс дивитись онлайн, на нейтральному полі доги обіграли іспанський Вальядолід, 2-0. З таким же результатом вдалося здобути перемогу над нідерландським Камбуром, а італійський Наполі французька команда зовсім розгромила. Перший гол на сімнадцятій хвилині забив Діакате. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву. Уже на шістдесят другій хвилині Девід подвоїв перевагу своєї команди, наступні два м'ячі забили Уна та Бамба на сімдесят шостій та вісімдесят першій хвилинах відповідно.

Лише на другій компенсованій хвилині Распадорі зміг відіграти один гол. Підсумок матчу – 4-1. Ліль демонструє повну готовність до протистояння з Реймсом, але що може підказати про функціональну готовність суперника його статистика? Сутичку Лілль — Реймс дивитись онлайн, розійшовшись із Брестом без забитих голів, підопічні Вільяма Стілла мінімально обіграли Нант. Після цього червоно-білі оформили результативну нічию з Монпельє, 1-1. У товариському поєдинку футболісти розправилися із Сошо, 3-0, а наступний спаринг із Лансом склався вже не так вдало.

Попри те, що в другому таймі реймцям вдалося вийти вперед, забивши у ворота суперника, криваво-золоті змогли не лише відігратися, а й вийти вперед. Підсумкові цифри на табло – 1-2. Чи зможуть обидві команди підійти до матчу в оптимальній формі та здобути в ньому такі необхідні очки? Можна гру Лілль — Реймс дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.01.23 18:00. Після п'ятнадцяти турів Лілль перебуває на сьомому рядку, маючи двадцять шість балів у своєму активі. Скориставшись зимовою паузою, команда Паулу Фонсекі провела низку товариських поєдинків: спаринг із бельгійським Брюгге завершився мінімальною перемогою, 1-0. Зустріч з іншим бельгійським клубом – Остенде – закінчилася внічию, 2-2. Поєдинок Лілль — Реймс дивитис