Трансляція: Ренн — Ніцца
0+

Ренн — Ніцца

Початок матчу: 02.01.23 22:00.

Протистояння Ренн — Ніцца дивитись онлайн, а Тулузу вдалося здолати майже без проблем, 2-1. Після цього чи то суперники попалися надто легкі, чи то ренці набрали оптимальну форму, але три товариські поєдинки поспіль червоно-чорні відіграли чудово. З рахунком 4-3 завершився матч із шотландським Селтіком. Вікторією закінчилася зустріч із Феєнордом, 2-1.

Успішно вдалося виконати план на гру й у поєдинку з Брестом. На двадцять четвертій хвилині ворота суперника розпечатав Терьє. Лише на шістдесят третій дель Кастільйо зміг зрівняти рахунок, реалізувавши пенальті. Але через кілька хвилин арбітр призначив вільний удар, і Терьє оформив дубль, 2-1. Гра тривала сто двадцять хвилин, тож ще одним голом встиг відзначитися Доку. Підсумок матчу – 3-1.

Дуель Ренн — Ніцца дивитись онлайн, орлята після п'ятнадцяти турів виявилися ближчими до середини таблиці, заробивши двадцять балів. Після нічийного результату в матчі проти Ліона, команда Люсьєна Фавра провела чотири товариські поєдинки. У першому з них усе пішло вдало і нісуази виграли з рахунком 4-1.

Слідом пішли два поспіль провальні матчі. Спочатку гімнасти поступилися Жироні, 1-2, а потім і Аталанте, 0-3. А матч з англійським Тоттенгемом завершився внічию, 1-1. Серія товариських поєдинків залишила неоднозначні враження. Чи готові футболісти до матчу з Ренном? Можна битву Ренн — Ніцца дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.01.23 22:00. Ренн після п'ятнадцяти турів посідає третє місце в турнірній таблиці, маючи у своїй скарбничці тридцять один бал. Усього на одне очко відстає Марсель, тому щільність у верхній половині турнірної таблиці Ліги 1 занадто висока, і кожен бал може мати вирішальне значення. Команда Брюно Женезьо не змогла взяти три пункти в поєдинку з Ліллем, зігравши внічию, 1-1. Про