Сампдорія — Наполі
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 08.01.23 19:00.

Сампдорія та Наполі перебувають на протилежних полюсах турнірної таблиці. Якщо неаполітанці очолюють Серію А після п'ятнадцяти турів, їхні нинішні суперники посідають передостанній рядок турнірної таблиці, маючи у своєму активі всього шість балів.

Змагання Сампдорія — Наполі дивитись онлайн, моряки поступилися Торіно та Лечче з рахунком 0-2. Після цього провели низку товариських поєдинків, які завершилися з кращими результатами для команди Деяна Станковича. Матч проти МС Гелаксі завершився тріумфальною перемогою, 5-1.

Але спаринги із сильнішими суперниками все-таки закінчилися значно скромнішими результатами. Так, зустріч із турецьким Адана Демірспором закінчилася внічию, 2-2. Поєдинок із німецьким Дрезденом теж не виявив переможця, 2-2. Відзначитися голами вдалося Трімболі на п'ятій хвилині та Монтеваго на шістдесят шостій хвилині, а за клуб із Саксонії забивали Батіста Маєр та Осімген.

Сутичку Сампдорія — Наполі дивитись онлайн, блакитні хоч і не без проблем, але впоралися з Удінезе, 3-2. Після цього матчу вони провели низку товариських зустрічей, скориставшись зимовою паузою. Матч проти Антальяспора завершився тріумфом італійської команди, 3-2. Вдалим став виступ і проти англійської Крістал Пелес на нейтральному полі, 3-1. Водночас матч з іспанським Вільярреалом приніс поразку: жовтий підводний човен переміг із рахунком 3-2.

Не вдалося успішно зіграти й у товариському спарингу з французьким Ліллем. Уже на вісімнадцятій хвилині Діакате вивів своїх уперед, а на шістдесят третій Девід подвоїв перевагу в рахунку. На сімдесят сьомій Уна забив третій гол. Ще один м'яч у ворота пантенопейців забив Бамба на вісімдесят другій хвилині. Лише на третій компенсованій хвилині Распадорі зумів відіграти один гол, але більше не залишилося часу. Результат поєдинку – 1-4. Чи готові підопічні Лучано Спалетті до офіційного матчу із синьо-окільцьованими? Гру Сампдорія — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.01.23 19:00. Сампдорія та Наполі перебувають на протилежних полюсах турнірної таблиці. Якщо неаполітанці очолюють Серію А після п'ятнадцяти турів, їхні нинішні суперники посідають передостанній рядок турнірної таблиці, маючи у своєму активі всього шість балів. Змагання Сампдорія — Наполі дивитись онлайн, моряки поступилися Торіно та Лечче з рахунком 0-2. Після цього провели