Болонья — Аталанта
0+

Початок матчу: 09.01.23 21:45.

Поєдинок Болонья — Аталанта дивитись онлайн, у товариській зустрічі з Капфенбергом футболісти Тьяго Мотти змогли набити дев'ять голів. Мальорку хоч зі значно меншим результатом, але також вдалося обіграти. На двадцятій хвилині Арнаутович влучним ударом вивів своїх уперед, і на перерву команди пішли за мінімальної переваги італійців. Але на п'ятдесят четвертій хвилині Кадевер зрівняв цифри на табло. Гості відповіли майже миттєво, і на п'ятдесят восьмій хвилині знову вирвалися вперед завдяки голу Орсоліні. Матч завершився на користь фельсінеї, 2-1. Протиборство Болонья — Аталанта дивитись онлайн, богиня посідає шосте місце, проте їй у спину дихає Рома: в обох команд по двадцять сім очок після п'ятнадцяти турів чемпіонату. Три останні офіційні поєдинки бергамці провалили. Програли матч із Наполі, 1-2, поєдинок із Лечче, 1-2, та з Інтером, 2-3.

Не вдався і товариський спаринг з Айнтрахтом. Після рівного результату, 2-2, в основний час гравці вирішили позмагатися ще й у майстерності пробивати пенальті. У цьому змаганні німці виявилися сильнішими. Товариський матч із французькою Ніццею завершився тріумфом італійського клубу, 3-0. На вісімнадцятій хвилині м'яч забив Гейлунд, на двадцять другій – Сапата. Ще один гол на другій компенсованій хвилині матчу забив Бога. На ці дії опоненти нічого не змогли відповісти. Чи знайдуть аргументи для перемоги над королевою провінціалів хорти? Гру Болонья — Аталанта дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.01.23 21:45. Болонья закріпилася в середині турнірної таблиці, здобувши після п'ятнадцяти турів дев'ятнадцять балів. Таку ж кількість очок у своєму активі має Фіорентіна, на два пункти відстають Салернітана та Емполі. Червоно-сині перемогли Торіно, 2-1, після чого поступилися Інтеру з великим рахунком, 6-1, а потім впевнено обіграли Сассуоло, 3-0. Поєдинок Болонья — Аталанта