Рома — Фіорентіна
0+

Початок матчу: 15.01.23 21:45 .

Рома після п'ятнадцяти турів опинилася на сьомому рядку – за межею зони єврокубків, у якій звично бачити римлян. Щоби повернутися до компанії топових італійських клубів, колектив Жозе Моурінью має постаратися в другій половині сезону. Бій Рома — Фіорентіна дивитись онлайн, використовуючи зимову паузу, столичний клуб провів низку товариських поєдинків, проте не всі вони завершилися вдало. Так, наприклад, із японською командою Нагоя італійці розійшлися без забитих голів. Не було переможця і в матчі проти іншого клубу з країни сонця, що сходить – Йокогами Марінос. Зустріч завершилася із рахунком 3-3.

У поєдинку з іспанським Кадісом римляни поступилися 0-3, але після цього змогли здобути першу перемогу в товариських матчах – гра з клубом Каза Пія завершилася з мінімальною перевагою італійців. Вдалим був і наступний спаринг із нідерландським Валвейком. Уже на третій хвилині голом відзначився Ебрахам, а на дев'ятнадцятій Ель-Шаараві подвоїв перевагу. Ще один м'яч забив Дзаньоло на сорок восьмій хвилині. Підсумкові цифри на табло – 3-0.

Зустріч Рома — Фіорентіна дивитись онлайн, підопічні Вінченцо Італіяно провели набагато більше товариських поєдинків за період зимової паузи. Перемогою закінчився матч із Боруссією, 2-0, а Рапід Бухарест був повалений із результатом 3-0. Вдалося перемогти й Бастію, 2-1. Лише з Монако фіалки розійшлися миром: обидві команди забили по одному голу.

Граючи з Лугано, фіолетові влаштували розгром. На початку першого тайму відзначилися Данкан та Ікона, але на дев'ятнадцятій хвилині Амура відіграв один м'яч. На тридцять третій хвилині білі залишилися в меншості: арбітр вилучив із поля Мацека. У другому таймі фіорентійці забили ще чотири голи. Барак відзначився дублем, і ще один результативний удар на рахунку Миленковича. Уже в компенсований час відзначився Кастровіллі, який вийшов на заміну на сімдесят п'ятій хвилині. Підсумок матчу – 6-1. Скільки голів зможуть забити фіалки у ворота жовто-червоних? Дуель Рома — Фіорентіна дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.01.23 21:45 . Рома після п'ятнадцяти турів опинилася на сьомому рядку – за межею зони єврокубків, у якій звично бачити римлян. Щоби повернутися до компанії топових італійських клубів, колектив Жозе Моурінью має постаратися в другій половині сезону. Бій Рома — Фіорентіна дивитись онлайн, використовуючи зимову паузу, столичний клуб провів низку товариських поєдинків, проте не вс