Трансляція: Емполі — Сампдорія
0+

Емполі — Сампдорія

Початок матчу: 16.01.23 21:45 .

Після п'ятнадцяти турів Серії А Емполі посідає тринадцятий рядок, маючи у своєму активі сімнадцять балів. Підопічні Паоло Дзанетті здолали Кремонезе з рахунком 2-0, після чого провели низку товариських поєдинків.

Бій Емполі — Сампдорія дивитись онлайн, у першому спарингу вдалося обіграти австрійський Штурм Грац, 2-1. У матчі з англійським Вулвергемптон обидві команди забили по одному голу та розійшлися миром, 1-1, водночас Монако виявився сильнішим: італійська команда поступилася монегаскам із мінімальним рахунком. Услід сині провели товариський поєдинок із Сассуоло. Перший гол на тридцятій хвилині забив Сатріано, але на шістдесят восьмій хвилині Торстведт зрівняв цифри на табло. Проте, тосканці не побажали розходитися з нічийним результатом, тож на вісімдесят третій хвилині ще один м'яч забив Бальданці, 2-1. Дуель Емполі — Сампдорія дивитись онлайн, моряки перебувають на передостанньому рядку після п'ятнадцяти турів, маючи у своїй скарбничці лише шість балів. Після поразки від Лечче, 0-2, колектив Деяна Станковича провів товариський матч із МС Гелаксі, що завершився на користь італійської команди, 5-1. Потім синьо-окільцьовані зустрілися з турецьким Адана Демірспором. У цій зустрічі визначити переможця не вдалося, футболісти розійшлися з рахунком 2-2. З аналогічним результатом закінчився і матч із німецьким Дрезденом.

Також Дорія зустрілася з Кайсаром, який представляє Казахстан. Цей суперник виявився цілком під силу італійській команді, 3-0. До речі, минулого разу між собою Емполі та Сампдорія зустрічалися 19 лютого 2022 року. Тоді тріумфували саме генуезці, 2-0, а дублем відзначився Квальярелла. Чи зможуть емпольці взяти реванш цього разу? Протистояння Емполі — Сампдорія дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.01.23 21:45 . Після п'ятнадцяти турів Серії А Емполі посідає тринадцятий рядок, маючи у своєму активі сімнадцять балів. Підопічні Паоло Дзанетті здолали Кремонезе з рахунком 2-0, після чого провели низку товариських поєдинків. Бій Емполі — Сампдорія дивитись онлайн, у першому спарингу вдалося обіграти австрійський Штурм Грац, 2-1. У матчі з англійським Вулвергемптон обидві к