Труа — Марсель
0+

Початок матчу: 11.01.23 22:00.

Після закінчення п'ятнадцяти турів Труа опинився на тринадцятому рядку, набравши лише чотирнадцять балів, як і Монпельє, який зупинився на сходинку нижче. Давно вболівальники труанців не раділи з перемог команди. Так, підопічні Патріка Кіснорбо забила три голи у ворота лідера чемпіонату ПСЖ, проте це не дало змоги заробити жодного балу, адже парижани в цьому матчі відповіли чотирма м'ячами.

Поєдинок Труа — Марсель дивитись онлайн, у наступній грі сині розійшлася миром з Осером, 1-1, а потім провели вкрай невдалий матч із Брестом. Крім того, що Труа поступився з рахунком 1-2, пропустивши також один автогол, то ще й наприкінці зустрічі команда залишилася в меншості через червону картку за неспортивну поведінку.

У грудні Труа провів низку товариських поєдинків: без забитих голів розійшлися в матчі з Лестером, а наступного товариського спарингу сталася поразка від ФК Париж, 0-1. Єдиний гол забив Ласн на дванадцятій хвилині. Марсель виглядає фаворитом майбутнього матчу, але загальна статистика цієї команди також не є бездоганною.

Зустріч Труа — Марсель дивитись онлайн, колектив Ігора Тудора зіграв унічию зі Страсбургом, 2-2. У Лізі чемпіонів біло-блакитні поступилися Тоттенгему, 1-2, а в Лізі 1 продовжилася переможна серія. Провансальці перевершили Ліон, 1-0, та Монако, 3-2. Водночас товариські спаринги склалися не на користь марсельців. Так, італійський Сассуоло виявився сильнішим за французів.

Попри те, що Санчес уже на восьмій хвилині вивів свою команду вперед, чорно-зелені відновили рівновагу на двадцять шостій хвилині після удару Берарді. На п'ятдесят п'ятій хвилині Марсель знову вийшов уперед завдяки голу Паєт, але суперники знову відірвалися – відзначився Пінамонт на шістдесят п'ятій хвилині. Потім на другій компенсованій хвилині номінальні господарі зовсім вийшли вперед – переможний гол забив Торстведт. Чи зуміють гравці з півдня завоювати три бали в новому матчі, зламавши опір опонентів? Протистояння Труа – Марсель дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.01.23 22:00. Після закінчення п'ятнадцяти турів Труа опинився на тринадцятому рядку, набравши лише чотирнадцять балів, як і Монпельє, який зупинився на сходинку нижче. Давно вболівальники труанців не раділи з перемог команди. Так, підопічні Патріка Кіснорбо забила три голи у ворота лідера чемпіонату ПСЖ, проте це не дало змоги заробити жодного балу, адже парижани в цьому матчі