Брест — Лілль
0+

Початок матчу: 11.01.23 20:00.

Після шістнадцяти турів Брест опинився в зоні вильоту: набрані тринадцять очок дали змогу команді Бруно Гружі посісти лише сімнадцятий рядок. У другій половині сезону брестці змушені боротися за кожен бал, щоб зберегти прописку в Лізі 1. Проте отримувати очки виходить украй рідко. Бій Брест — Лілль дивитись онлайн, після мінімальної поразки від Ніцци, Брест зумів обіграти Труа з рахунком 2-1. У грудні підопічні Гружі провели два товариські поєдинки – проти Осасуни та Ренна. Обидва завершилися невдало. На мінорній ноті розпочалася і друга половина сезону, коли піратам довелося зійтись із Ліоном.

На двадцять першій хвилині Какере вивів свою команду вперед, але вже за кілька хвилин господарі поля зуміли відігратися. Втім, на тридцять другій хвилині Шеркі відзначився голом і ткачі знову вийшли вперед. За три хвилини арбітр ще й призначив пенальті у ворота Бреста – вільний удар реалізував Ляказетт. На початку другого тайму черговий гол забив Тете. Лише на сімдесят другій хвилині Муньє зумів відіграти один м'яч, але вирівняти становище на полі Бресту вже не вдалося, 2-4.

Поєдинок Брест — Лілль дивитись онлайн, підопічні Паулу Фонсекі, навпаки, наближаються до верхньої частини турнірної таблиці, посівши шосте місце після шістнадцяти турів. Монако попереду лише на один бал. У період зимової паузи доги провели низку товариських поєдинків, здобувши майже у всіх них перемогу. Лише матч проти Остенде завершився внічию, 2-2.

Першим матчем після поновлення чемпіонату стала зустріч із Клермоном на виїзді. Гра була напружена, й арбітр уже в першому таймі роздав чотири жовті картки. Нарешті, на шістдесят восьмій хвилині господарі награли на пенальті – і його успішно виконав Гомес. До кінця матчу дограли не всі: уже в компенсований час із поля видалили Кауфріза, а лільчани забили другий гол із пенальті. Скільки м'ячів буде забито в новому матчі? Протистояння Брест — Лілль дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.01.23 20:00. Після шістнадцяти турів Брест опинився в зоні вильоту: набрані тринадцять очок дали змогу команді Бруно Гружі посісти лише сімнадцятий рядок. У другій половині сезону брестці змушені боротися за кожен бал, щоб зберегти прописку в Лізі 1. Проте отримувати очки виходить украй рідко. Бій Брест — Лілль дивитись онлайн, після мінімальної поразки від Ніцци, Брест зумів