0+

Мілан — Інтер

, Футбол, Італія

Початок матчу: 18.01.23 21:00.

Принципові суперники розіграють тридцять п'ятий Суперкубок Італії. Обидві команди входять до трійки найтитулованіших учасників мінітурніру, поступаючись лише Ювентусу, який має дев'ять нагород. Дияволи вигравали трофей трохи частіше. Обидва клуби поступалися в чотирьох зустрічах змагання. Змії святкували останній тріумф минулого року, а ось червоно-чорні взяли попередній трофей ще шість років тому.

Гру Мілан — Інтер дивитись онлайн, сторони лише вдруге зіграють у Суперкубку. У 2011 році матч проходив на Пекінському національному стадіоні й завершився на користь россонері, 2-1. Вирішальна зустріч, як і 2019 року, пройде в Ер-Ріяді. Це вже третій фінал турніру, який приймає Саудівська Аравія. Тільки Китай ставав господарями частіше (за винятком Італії) – у Піднебесній провідні клуби Серії А та національного Кубка визначали найсильнішого в чотирьох випадках.

Двічі матчі організували в США та Катарі, а двадцять років тому Ювентус та Парма поїхали до Триполі (Лівія). Мілан дебютував у першому ж Суперкубку (1988), Інтер з'явився вже за рік. До 1994 року дияволи встигли здобути вже чотири нагороди, тоді як чорно-сині до середини 2000-х задовольнялися одним трофеєм. Протистояння Мілан — Інтер дивитись онлайн.

У період із 2005 до 2011 нерадзуррі не пропускали жодного матчу. У россонері почали погіршуватися результати в національному змаганні, тому після 2004 року команда боролася за перемогу лише в 2011 та 2016 роках. За кількістю внутрішніх Кубків змії випереджають суперника з дербі.

За останні десять років Мілан двічі брав участь у турнірі, а Інтернаціонале минулого року зіграв уперше з 2011. У січні 2022 підопічні С. Індзагі вирвали перемогу на сто двадцять першій хвилині завдяки точному удару А. Санчеса в матчі проти Юве (2-1, овертайм). Матч Мілан — Інтер дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.01.23 21:00. Принципові суперники розіграють тридцять п'ятий Суперкубок Італії. Обидві команди входять до трійки найтитулованіших учасників мінітурніру, поступаючись лише Ювентусу, який має дев'ять нагород. Дияволи вигравали трофей трохи частіше. Обидва клуби поступалися в чотирьох зустрічах змагання. Змії святкували останній тріумф минулого року, а ось червоно-чорні взяли поп