Ювентус — Монца
0+

Початок матчу: 19.01.23 22:00.

Бій Ювентус — Монца дивитись онлайн, опоненти вперше перетинаються в турнірі. Зебри відносяться до найтитулованіших учасників змагання, тому виліт в 1/8 фіналу траплявся рідко. За останні двадцять вісім років таке сталося лише двічі. У розіграші 2000/01 п'ємонтці не впоралися з Брешією (0-0, 1-2), а в сезоні 2004/05 наречена Італії пропустила далі Аталанту (3-3, 0-2). Також бергамаски стали на шляху б'янконері на цій же стадії в кампанії 1995/96 (0-1, овертайм).

У турнірах 1983/84 та 1985/86 чорно-білі зупинялися в 1/8 через Барі (1-2, 2-2) та Комо (0-1, 1-1). Минулого року стара синьйора перемогла Сампдорію, 4-1, у чвертьфіналі здолала Сассуоло, 2-1, потім пройшла Фіорентіну (1-0, 2-0), але у вирішальному поєдинку у видовищному протистоянні програла Інтеру (2-4, ОТ) . Матч Ювентус — Монца дивитись онлайн.

Раніше червоно-білі лише тричі боролися за вихід до чвертьфіналу. У далекому розіграші 1938/39 б'янкороссі обіграли в 1/8 Б'єллесе, 2-1. У кампанії 1958/59 бріанцелі в згаданій стадії поступилися Дженоа, 1-2. Через чотири роки команда також не змогла пробитися до чвертьфіналу, і знову на заваді стали генуезькі грифони, 0-3. З початку 2000-х ломбардійці тільки в одинадцяти сезонах брали участь у Кубку і, як правило, вилітали вже в першому чи другому раундах.

У турнірі 2020/21 біло-червоні були близькими до виходу в 1/8, але у футболістів СПАЛа були інші плани, 0-2. Минулого року команда провалила турнір, програвши Читтаделлі в 1/32, 1-2. Протистояння Ювентус — Монца дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.01.23 22:00. Стара синьйора відкриває для себе новий сезон Кубка. Клуб Берлусконі вже подолав два раунди. Спочатку бріанці вибили Фрозіноне, з яким втратили перевагу у два м'ячі під час матчу, 3-2. На наступному етапі біло-червоні засмутили Удінезе, поступаючись у рахунку в середині другого тайму, 3-2. Валоті в обох зустрічах виводив б'янкороссі вперед. Бій Ювентус — Монца д