Ювентус — Аталанта
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 22.01.23 21:45.

Стара синьйора в компенсований час вирвала перемогу в гостях у Кремонезе, 1-0. Зебри пропустили ще на початку матчу, але взяття воріт скасували через офсайд. Б'янконері завдали дев'ятнадцять ударів (вісім у площину воріт). Богиня на останніх хвилинах уникла поразки в Спеції, 2-2. До перерви оробічі поступалися 0-2, а потім рахунок ледь не став розгромним, проте VAR став на заваді. Малиновський та Коваленко вийшли на поле ближче до кінця другого тайму. Бергамаски створили вісімдесят дві небезпечні атаки.

Бій Ювентус — Аталанта дивитись онлайн, супротивники провели в Турині одинадцять зустрічей у Серії А з 2011 року. У трьох та чотирьох попередніх поєдинках арбітр зафіксував нічию. У цьому проміжку чорно-білі здобули сім перемог. Минулого сезону підопічні Гасперіні виявилися сильнішими, 1-0. Це була перша виїзна вікторія королеви провінціалів із 1989 року. Крім того, перервалася гольова серія п'ємонтців, яка тривала майже двадцять п'ять років.

Наречена Італії замикає трійку лідерів Чемпіонату (тридцять чотири пункти). У старої синьйори найнадійніший захист (сім пропущених). Зебри на своєму полі виграли в шести з восьми домашніх турів, залишивши ні з чим Інтер, 2-0, та Лаціо, 3-0. Б'янконері поділили очки тільки з Ромою, 1-1, та Салернітаною, 2-2. Влахович забив шість м'ячів, Мілік – п'ять. У клубі мають намір викупити польського форварда за сім мільйонів євро. Матч Ювентус — Аталанта дивитись онлайн.

Богиня посідає тільки шосте місце (двадцять вісім пунктів). В останніх чотирьох турах команда здобула один бал. У гостях оробічі поступилися лише Лечче, 1-2. А. Лукман записав до активу вісім результативних дій (7+1), а Копмайнерс – сім (4+3). На рахунку Малиновського один гол та два асисти.

Руслан хоче продовжити кар'єру в АПЛ. Тоттенгем досі зацікавлений у трансфері, але не хоче платити понад п'ятнадцять мільйонів за двадцятидев'ятирічного футболіста. Марсель також хоче бачити українця у своєму складі. Матч Ювентус — Аталанта дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.01.23 21:45. Стара синьйора в компенсований час вирвала перемогу в гостях у Кремонезе, 1-0. Зебри пропустили ще на початку матчу, але взяття воріт скасували через офсайд. Б'янконері завдали дев'ятнадцять ударів (вісім у площину воріт). Богиня на останніх хвилинах уникла поразки в Спеції, 2-2. До перерви оробічі поступалися 0-2, а потім рахунок ледь не став розгромним, проте VA