Лаціо — Мілан
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 24.01.23 21:45.

Орли розпочали 2023 рік із поразки в Лечче, 1-2. Небесно-блакитні відкрили рахунок на чотирнадцятій хвилині, але пропустили двічі після перерви. Підопічні Саррі поступилися заслужено (небезпечні атаки 32-56, удари 8-11, у площину воріт 2-4). Чемпіон Італії обіграв на виїзді Салернітану, 2-1. Тоналі оформив гол+пас уже до середини першого тайму. Б. Діас міг додати до асисту забитий м'яч, але на шляху розгрому став VAR.

Червоно-чорні завдали шістнадцяти ударів по воротах (десять у ворота). Гру Лаціо — Мілан дивитись онлайн, опоненти провели в Серії А одинадцять матчів на Олімпіко з 2011 року. Столичний клуб перемагав частіше (5-3), ще в трьох поєдинках зафіксували мирову 1-1. Дві зустрічі із попередніх п'яти завершилися великими вікторіями господарів (3-0, 4-1). Б'янкоселесті посідають п'яте місце в таблиці (тридцять пунктів).

Орли пропустили тринадцять разів – менше лише в Юве. Нинішнього сезону небесно-блакитні обіграли вдома Інтер, 3-1, але поступилися Наполі, 1-2. Іммобіле та Милинкович-Савич набрали десять балів за системою гол+пас (7+3 та 3+7), а Дзакканьї – вісім (5+3). Арсенал заради трансферу сербського півзахисника може розлучитися з Локонгою та доплатити ще шістдесят мільйонів євро. Керівництво виявляє цікавість до футболіста Порту – Таремі. Бій Лаціо — Мілан дивитись онлайн.

Дияволи й далі переслідують Наполі. Россонері йдуть на другому рядку (тридцять шість пунктів). Підопічні Піолі вже втрачали очки в чотирьох виїзних турах цього сезону. На рахунку Леау одинадцять результативних дій (7+4), Жиру забив п'ять м'ячів і віддав три асисти.

Щоб утримати португальського бомбардира, червоно-чорні готові збільшити зарплату Рафаеля до семи мільйонів семисот тисяч євро, включно з бонусами. Під час Мундіалю Челсі запропонував чемпіону Італії сімдесят мільйонів за головну зірку команди, але боси дияволів хотіли вдвічі більше. Протистояння Лаціо — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.01.23 21:45. Орли розпочали 2023 рік із поразки в Лечче, 1-2. Небесно-блакитні відкрили рахунок на чотирнадцятій хвилині, але пропустили двічі після перерви. Підопічні Саррі поступилися заслужено (небезпечні атаки 32-56, удари 8-11, у площину воріт 2-4). Чемпіон Італії обіграв на виїзді Салернітану, 2-1. Тоналі оформив гол+пас уже до середини першого тайму. Б. Діас міг додати