0+

Ренн — ПСЖ

, Футбол, Франція

Початок матчу: 15.01.23 21:45.

У шістнадцятому турі червоно-чорні несподівано поступилися на виїзді Реймсу, 1-3. Бретонці провалили початок матчу, пропустивши два голи вже на двадцять другій хвилині. Гості мали територіальну перевагу (передачі 597-286) та частіше створювали небезпечні атаки (63-33), але їм важко було пробити воротаря. Принци вирвали домашню перемогу на дев'яносто п'ятій хвилині в поєдинку проти Страсбура ударом із пенальті, 2-1. Неймара видалили в середині другого тайму. Парижани здійснили сімсот шістдесят п'ять пасів.

Бій Ренн — ПСЖ дивитись онлайн, сторони провели десять зустрічей у Лізі 1 на полі темношкірих із 2012 року. Чинний чемпіон Франції здобув шість перемог, але в останніх трьох матчах господарі здобули сім очок. Червоно-чорні забивали в п'яти іграх поспіль. Команда замикає четвірку лідерів (тридцять один пункт). Колектив відзначився тридцять двічі (другий показник у турнірі). Сім із восьми домашніх турів влітку-восени 2022 року бретонці завершили на свою користь. Винятком став серпневий поєдинок проти Лор'яна, 0-1.

Тер'є набрав дванадцять балів за системою гол+пас (8+4), а Гуїрі – сім (6+1). МЮ виявляє цікавість до Мартена. Трансферна вартість форварда – приблизно 50 мільйонів євро. Раніше гендиректор Ренна скептично відреагував на жереб 1/16 фіналу ЛЄ, де темношкірі зіграють із донецьким Шахтарем. Матч Ренн — ПСЖ дивитись онлайн.

Парі Сен-Жермен очолює таблицю (сорок чотири очки). Чемпіон Франції найбільше забив і може похвалитися найнадійнішим захистом (десять пропущених). У першій частині сезону принци здобули на виїзді сім перемог та розписали нічию лише з Реймсом, 0-0. У шести гостьових матчах лідер Ліги 1 залишив ворота недоторканими.

Неймар записав в актив двадцять одну результативну дію (11+10), Мессі – сімнадцять (7+10), а Мбаппе – п'ятнадцять (13+2). Керівництво може продати бразильця за сто мільйонів євро, оскільки розглядає перезапуск проєкту, й екснападник Сантоса нібито не вписується в оновлений ПСЖ. Гру Ренн — ПСЖ дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.01.23 21:45. У шістнадцятому турі червоно-чорні несподівано поступилися на виїзді Реймсу, 1-3. Бретонці провалили початок матчу, пропустивши два голи вже на двадцять другій хвилині. Гості мали територіальну перевагу (передачі 597-286) та частіше створювали небезпечні атаки (63-33), але їм важко було пробити воротаря. Принци вирвали домашню перемогу на дев'яносто п'ятій хвилині