Картахена — Вільярреал
0+

Початок матчу: 03.01.23 20:00.

Ефесе в першому раунді здолали Альфаро із Сегунди Б завдяки єдиному голу на вісімдесят третій хвилині, 1-0. На наступному етапі команда з Мурсії вибила Алькоркон, який представляє третій дивізіон (1-1, 4-2 за пенальті). Субмарина в 1/64 фіналу знищила Санта-Амалію з Прімери Естремадури, 9-0, після чого обіграв Гіхуело із Сегунди Б (2-1, екстратайм). Чуквуезе набрав п'ять балів за системою гол+пас (3+2), а Х. Морено та Х. Моралес – чотири (3+1 та 2+2).

Бій Картахена — Вільярреал дивитись онлайн, сторони не перетиналися в офіційних матчах. Влітку 2020 року суперники провели спаринг, у якому представник еліти очікувано виявився сильнішим, 3-1. Зебри дебютували в турнірі в сезоні 1998/99. Анчоуси всімнадцяте беруть участь у Кубку Іспанії. Раніше ефесі тричі пробивалися в 1/16, але ніколи не проходили далі.

У розіграші 2013/14 колектив із Мурсії приймав Барселону. Візит гранду світового футболу став справжнім святом. Крім того, Картахена відкрила рахунок та вела 1-0 до тридцять шостої хвилини, але результат був очевидний, 1-4. У кампанії 2017/18 зебрам також не пощастило із жеребкуванням: Севілья розгромила на той момент представника третього дивізіону в обох зустрічах (0-3, 0-4). Торік анчоуси на цій же стадії вилетіли від Валенсії, пропустивши вирішальний м'яч на дев'яносто другій хвилині, 1-2. Гру Картахена — Вільярреал дивитись онлайн.

Підопічні Сетьєна за останні десять років не змогли пройти 1/16 тільки в сезоні 2021/22, поступившись хіхонський Спортінг, 1-2. Примітно, що субмарина залишила турнір через гол українця Мілованова. З початку 2000-х колектив із Кастельона лише в трьох випадках припиняв боротьбу за трофей у цьому раунді. У Копа дель Рей 2008/09 жовтий підводний човен зганьбився в поєдинку проти Полідепортіво (0-5, 1-1), а через три роки поступився Мірандесу (1-1, 0-2). Розіграш Картахена — Вільярреал дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.01.23 20:00. Ефесе в першому раунді здолали Альфаро із Сегунди Б завдяки єдиному голу на вісімдесят третій хвилині, 1-0. На наступному етапі команда з Мурсії вибила Алькоркон, який представляє третій дивізіон (1-1, 4-2 за пенальті). Субмарина в 1/64 фіналу знищила Санта-Амалію з Прімери Естремадури, 9-0, після чого обіграв Гіхуело із Сегунди Б (2-1, екстратайм). Чуквуезе набра