Валенсія — Альмерія
0+

Початок матчу: 23.01.23 22:00.

Кажани поступилися в п'ятнадцятому турі Вільярреалу на Кераміці, 1-2. Помаранчеві відкрили рахунок у середині першого тайму, а вирішальний м'яч пропустили на вісімдесят восьмій хвилині. Чес провели добрий поєдинок в атаці (удари 13-14), але рідко потрапляли в площину воріт (4-8). Згадаємо гру кіпера Мамардашвілі, який здійснив шість сейвів. Червоно-білі ближче до кінця основного часу втратили перемогу в Кадісі, 1-1. Андалусійцям забили ще до перерви, але взяття воріт скасували (фол).

Матч Валенсія — Альмерія дивитись онлайн, супротивники провели на Местальї шість зустрічей із початку 2000-х. Господарі завершили поєдинок на свою користь чотири рази, двічі сильнішими виявилися гості. У чотирьох випадках кажани відзначалися щонайменше двічі. Помаранчеві залишили поле без гола лише в сезоні 2007/08, 0-1. Підопічні Гаттузо посідають десяте місце в таблиці (дев'ятнадцять очок).

У першій частині Чемпіонату чес розгромили вдома Бетіс, 3-0, а також дали бій Барселоні, 0-1, та Атлетіко, 0-1. Кавані набрав шість балів за системою гол+пас (5+1), а Алмейда – чотири (2+2). Раніше клуб продовжив співпрацю із захисником Гаєю до 2027 року, попри цікавість іспанських грандів та ПСЖ. Також восени Мамардашвілі уклав із валенсійцями нову угоду на п'ять років. Бій Валенсія — Альмерія дивитись онлайн.

УДА перебуває на тринадцятій позиції (сімнадцять пунктів). В активі червоно-білих вісім поразок – лише аутсайдер Ельче програє найчастіше. Чемпіон Сегунди поряд із п'ятьма учасниками Ла Ліги рідше за інших розписує мирові. Додамо, що обидві нічиї зафіксували на виїзді. Це єдині очки, які андалусійці заробили на чужому полі.

У чотирьох гостьових зустрічах команда навіть не відзначалася, зокрема в матчах проти Барселони, 0-2, та Атлетіка, 0-4. Е. Туре відзначився тричі та віддав асист, у Мелеро два точні удари і дві передачі. Розіграш Валенсія — Альмерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.01.23 22:00. Кажани поступилися в п'ятнадцятому турі Вільярреалу на Кераміці, 1-2. Помаранчеві відкрили рахунок у середині першого тайму, а вирішальний м'яч пропустили на вісімдесят восьмій хвилині. Чес провели добрий поєдинок в атаці (удари 13-14), але рідко потрапляли в площину воріт (4-8). Згадаємо гру кіпера Мамардашвілі, який здійснив шість сейвів. Червоно-білі ближче до