Барселона — Хетафе
0+

Початок матчу: 22.01.23 19:30.

Каталонці несподівано втратили очки на Камп Ноу в матчі з Еспаньйолом, 1-1. Синьо-гранатові вийшли вперед уже на сьомій хвилині, але в другому таймі привезли пенальті. Підопічні Хаві володіли м'ячем сімдесят сім відсотків часу та здійснили двадцять один удар, але десять із них пройшли повз ворота. Міські обіграли вдома Мальорку завдяки дублю Майораля, 2-0. Команда пробила чотирнадцять разів, але м'яч влучив у ворота лише в шести випадках.

Протистояння Барселона — Хетафе дивитись онлайн, сторони провели одинадцять зустрічей на Камп Ноу з 2011 року. Господарі здобули перемогу у всіх поєдинках, крім сезонів 2013/14, 2-2, та 2017/18, 0-0. У десяти матчах блаугранас відзначилися щонайменше двічі. Каталонці очолюють таблицю (тридцять вісім очок). У колективу найкращий захист (шість пропущених). У поточному Чемпіонаті синьо-гранатові вдома не змогли здолати лише Еспаньйол та Райо Вальєкано, 0-0.

Левандовський набрав сімнадцять балів за системою гол+пас (13+4), а У. Дембеле – дев'ять (4+5). Керівництво хоче купити Р. Невеша з Вулвергемптона, але Хаві проти трансферу. Президент Барси Лапорта заявив, що не має намір підписувати Б. Сілву з МанСіті за вісімдесят мільйонів євро. Гру Барселона — Хетафе дивитись онлайн.

Мессі попросив ПСЖ переманити до Парижа Альбу. Агент Павара (Баварія) провів переговори з каталонцями. Криптовалютна біржа з українським корінням WhiteBIT стала партнером іспанського гранду. Клуб може продати додаткові права на медіастудію Barca TV задля дотримання правил феєр-плей.

Міські піднялися на чотирнадцяту позицію (сімнадцять пунктів). Нинішнього сезону сині обіграли в гостях лише Осасуну, 2-0, та Ельче, 1-0. Утім, в останніх п'яти виїздах темно-сині поступилися тільки Альмерії, 0-1, а в трьох випадках залишили ворота на замку. Унал узяв участь у семи голах команди (4+3), а Аленья – у чотирьох (2+2). Бій Барселона — Хетафе дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.01.23 19:30. Каталонці несподівано втратили очки на Камп Ноу в матчі з Еспаньйолом, 1-1. Синьо-гранатові вийшли вперед уже на сьомій хвилині, але в другому таймі привезли пенальті. Підопічні Хаві володіли м'ячем сімдесят сім відсотків часу та здійснили двадцять один удар, але десять із них пройшли повз ворота. Міські обіграли вдома Мальорку завдяки дублю Майораля, 2-0. Команда