0+

Салернітана — Наполі

, Футбол, Італія

Початок матчу: 21.01.23 19:00.

Після сімнадцяти турів Салернітана розташовується на чотирнадцятому рядку турнірної таблиці, маючи в активі вісімнадцять очок, як і Монца, яка на сходинку нижче. До речі, саме біло-червоні обіграли гранатових в останньому матчі чемпіонату Італії перед зимовою паузою. Після цього морські коники провели два товариські поєдинки та обидва невдало: спочатку поступилися турецькому Фенербахче, 0-3, а потім і Аланьяспору, 1-3.

Гру Салернітана — Наполі дивитись онлайн, відновився сезон для гравців із півдня теж не найкращим чином: матч із Міланом закінчився поразкою з рахунком 1-2. Після цього темно-червоні грали з Торіно. Гол на тридцять шостій хвилині забив Санабрія після пасу від Лазара. Але вже на сорок дев'ятій хвилині Салернітана змогла відігратися завдяки результативному удару Вілена. Рахунок 1-1 так і тримався до фінального свистка.

Бій Салернітана — Наполі дивитись онлайн, неаполітанці лідирують у Серії А. Після сімнадцяти турів вони здобули сорок чотири бали. Команда Лучано Спаллетті перевершила Удінезе, 3-2, а потім з аналогічним рахунком розправилася з турецьким Антальяспором і обіграла Крістал Пелас, 3-1. Іспанський Вільярреал італійці обіграти не змогли, 2-3, як і французький Лілль, 1-4.

Відновлення чемпіонату після зимової паузи також не принесло балів партенопейцям. Виїзна зустріч із міланським Інтером завершилася тріумфом господарів поля. Єдиний гол у матчі на п'ятдесят шостій хвилині забув Джеко. Неаполітанці всього двічі потрапили в площину воріт чорно-синіх, але жоден з ударів не став гольовим. Чи зможе лідер Серії А без проблем узяти три очки в майбутньому матчі? Сутичку Салернітана — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.01.23 19:00. Після сімнадцяти турів Салернітана розташовується на чотирнадцятому рядку турнірної таблиці, маючи в активі вісімнадцять очок, як і Монца, яка на сходинку нижче. До речі, саме біло-червоні обіграли гранатових в останньому матчі чемпіонату Італії перед зимовою паузою. Після цього морські коники провели два товариські поєдинки та обидва невдало: спочатку поступилися