Інтер — Емполі
0+

Початок матчу: 23.01.23 21:45.

Битву Інтер — Емполі дивитись онлайн, у грудні чорно-сині провели низку товариських поєдинків. Вдалося обіграти Реджіну, 2-0, та Сассуоло, 1-0. З таким же результатом міланці перевершили Наполі, 1-0. Зустріч із Монцою не виявила переможця, 2-2. Потім у рамках розіграшу Кубка Італії на домашньому стадіоні міланці зустрілися з Пармою.

Важко було визначити, хто ж буде переможцем цієї зустрічі: на тридцять восьмій хвилині Юрич вивів хрестоносців уперед. З мінімальною перевагою гості пішли на перерву, але за дві хвилини до закінчення основного часу Мартінес зміг зрівняти цифри на табло та перевести матч в овертайм. Лише на сто десятій хвилині Інтер знову вразив ворота суперника – відзначився Ачербі. Рахунок 2-1 протримався до фінального свистка, і нерадзуррі пройшли до наступного етапу Кубка Італії.

Зустріч Інтер — Емполі дивитись онлайн, сині перебувають на тринадцятій позиції після сімнадцяти турів чемпіонату та мають дев'ятнадцять балів. Стільки ж очок у Болоньї та Лечче. У грудні колектив Паоло Дзанетті провів чотири товариські спаринги. Перший закінчився перемогою над Штурмом Грац, 2-1. З англійським Вулвергемптоном італійська команда розійшлася миром, 1-1, а Монако поступилася, 0-1. Після цього була перемога над Сассуолою, 2-1.

Відновлення чемпіонату для тосканців було не таким вдалим. Зустріч з Удінезе завершилася внічию, 1-1. А в наступному матчі сині зустрілися з Лаціо й теж не змогли здобути перемогу. Поєдинок завершився з рахунком 2-2. Хто ж буде кращим у майбутній сутичці? Може, команди розійдуться, не визначивши тріумфатора? Гру Інтер — Емполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.01.23 21:45. Інтер після сімнадцяти турів продовжує перебувати в провідній групі турнірної таблиці Серії А. Підопічні Сімоне Індзагі набрали тридцять чотири бали та розташувалися на четвертому місці. Усього на три бали їх обходить важливий суперник – Мілан. Трохи відстає Лаціо, що посідає п'яту позицію. Битву Інтер — Емполі дивитись онлайн, у грудні чорно-сині провели низку