Болонья — Кремонезе
0+

Початок матчу: 23.01.23 19:30.

Після сімнадцяти турів Болонья опинилася на дванадцятому рядку, набравши дев'ятнадцять балів – стільки ж в активі Лечче та Емполі. У грудні команда провела три товариські поєдинки, які закінчилися перемогами. Австрійський Капфенберг вдалося розгромити з фантастичним рахунком 9-0, а іспанську Мальорку італійська команда обіграла вже у звичайному ритмі, 2-1. Також мінімально вдалося здолати Верону, 1-0.

Бій Болонья — Кремонезе дивитись онлайн, дві перші ігри після поновлення чемпіонату не принесли червоно-синім жодного балу: колектив Тьяго Мотти зазнав поразки від Роми, 0-1. Гра з Аталантою також не склалася: уже на шостій хвилині Орсоліні вивів свою команду вперед. Мінімальна перевага господарів поля протрималася до свистка на перерву, але на початку другого тайму Копмейнерс зрівняв рахунок. Проте, рівність була недовгою: на п'ятдесят восьмій хвилині Хойлунн забив ще один м'яч, а хорти не знайшли, чим відповісти. Підсумок зустрічі – 1-2.

Протистояння Болонья — Кремонезе дивитись онлайн, кремонці – поки що найслабша команда Серії А. Цього сезону вони посідають двадцяте місце турнірної таблиці, маючи у своєму активі лише сім балів. У грудні підопічні Давіде Баллардіні провели чотири товариські спаринги. Після перемоги над Сальсомаджоре та Дезенцано Кальвіна, сіро-червоні розійшлися миром із Торіно, 0-0. У наступному матчі з Удінезе взагалі стався програш, 1-3.

Невдалими стали й перші поєдинки після поновлення чемпіонату. Так, Ювентус зміг здолати аутсайдера Серії А з мінімальним рахунком. Безрадісною стала зустріч із Вероною на виїзді. Уже в першому таймі господарі поля вийшли вперед: на дев'ятій хвилині гол забив Лазович, а на двадцять шостій хвилині оформив дубль. До фінального свистка тигри нічого не змогли протиставити мастифам. Чи зможуть ломбардці взяти такі необхідні бали в матчі з фальсінеями? Поєдинок Болонья — Кремонезе дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.01.23 19:30. Після сімнадцяти турів Болонья опинилася на дванадцятому рядку, набравши дев'ятнадцять балів – стільки ж в активі Лечче та Емполі. У грудні команда провела три товариські поєдинки, які закінчилися перемогами. Австрійський Капфенберг вдалося розгромити з фантастичним рахунком 9-0, а іспанську Мальорку італійська команда обіграла вже у звичайному ритмі, 2-1. Також м