0+

Жирона — Барселона

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 28.01.23 17:15.

Протиборство Жирона – Барселона дивитись онлайн, у матчі Кубка Іспанії підопічні Мічела поступилися Касереньйо та припинили боротьбу за цей трофей. Потім у національному чемпіонаті вони розійшлися миром із Райо Вальєкано, 2-2, та з Еспаньйолом, 2-2. Набагато вдаліше склалася домашня гра із Севільєю. На тринадцятій хвилині Ньянзу Куассі вивів нервіонців уперед, і на перерву суперники пішли з рахунком 0-1 на користь команди гостей. Але вже на сорок шостій хвилині Крістіан Стуані зрівняв цифри на табло, а на вісімдесят восьмій хвилині забив Янхель Еррера, встановивши остаточний рахунок поєдинку, 2-1. Але тепер жиронцям доведеться битися з лідером Прімери – Барселоною.

Гру Жирона – Барселона дивитись онлайн, в іспанському чемпіонаті синьо-гранатові пройшли Осасуну, 2-1, а потім розписали нічию з Еспаньйолом, 1-1. У матчі за Кубок Іспанії вони перевершили Інтерсіті, 4-3. Також із мінімальним рахунком вдалося обіграти Атлетіко, після чого відбулася битва за Суперкубок Іспанії з Бетісом. Уже на двадцять третій хвилині Педрі міг відкрити рахунок, але його гол не зарахували через офсайд.

На початку другого тайму Левандовський вивів свою команду вперед, і лише на сімдесят сьомій бетікос змогли зрівняти – відзначився Фекір. На вісімдесят першій хвилині польський нападник міг поставити крапку в протистоянні, але арбітр побачив положення поза грою.

У додатковий час команди обмінялися ще по одному голу: забили Фаті на дев'яносто третій та Лорен на сто першій хвилинах. Але переможця визначила серія пенальті, де успіх усміхнувся каталонцям, а зелено-білі припинили змагатися за Суперкубок. У Ла Лізі Барса лідирує, випереджаючи мадридський Реал на три очки. Чи зможе команда Хаві Ернандеса утримати цей розрив? Можна дуель Жирона – Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.01.23 17:15. Після сімнадцяти турів біло-червоні посідають одинадцятий рядок, маючи в активі двадцять один бал. У період зимової паузи вони провели низку товариських поєдинків, і майже всі виявилися успішними, за винятком бою з Манчестер Сіті. Цей поєдинок іспанська команда програла з рахунком 2-0. Протиборство Жирона – Барселона дивитись онлайн, у матчі Кубка Іспанії підопі