Кремонезе — Інтер
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 28.01.23 19:00.

Сіро-червоні перебувають на останньому місці турнірної таблиці Серії А: після вісімнадцяти турів вони набрали лише сім балів. У грудні команда провела кілька товариських поєдинків. Два з них закінчилися тріумфально – з рахунком 6-0 та 7-0, а наступні ігри були не настільки результативними. Так, зустріч із Торіно пройшла без забитих голів, а сутичка з Удінезе була програна, 1-3. Гру Кремонезе – Інтер дивитись онлайн, украй невдало склалися матчі й у Серії А. Спочатку стався програш Ювентусу, 0-1, а потім і Вероні, 0-2. Не вдалося взяти жодного балу й у домашньому протистоянні з Монцою. Уже на восьмій хвилині біло-червоні вийшли вперед, а на дев'ятнадцятій хвилині Капрарі подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті. У другому таймі він забив ще один гол.

Тигри почали відіграватися лише після того, як цифри на табло стали критичними. На шістдесят сьомій хвилині забив Чіофані. Ще один гол на вісімдесят третій хвилині записав до свого активу Дессерс, але третє взяття воріт так і не вдалося організувати, 2-3.

Сутичку Кремонезе – Інтер дивитись онлайн, чорно-сині – впевнена в собі команда, яка після вісімнадцяти турів закріпилася на четвертій позиції, набравши тридцять сім балів, як і Ювентус. Після зимової паузи Інтер у Серії А мінімально обіграв Наполі, а потім розійшовся миром із Монцою.

У Кубку Італії міланці зустрічалися з Пармою. Основний час закінчився з рахунком 1-1, тож переможець визначився в овертаймі. У доданий час підопічним Сімоне Індзагі вдалося дотиснути та здобути перемогу. Також для змій переможною стала гра з Вероною: єдиний гол на третій хвилині забив Мартінес. Міланці виглядають очевидними лідерами майбутнього протистояння з ломбардцями, але, можливо, суперники приготують сюрприз? Дуель Кремонезе – Інтер дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.01.23 19:00. Сіро-червоні перебувають на останньому місці турнірної таблиці Серії А: після вісімнадцяти турів вони набрали лише сім балів. У грудні команда провела кілька товариських поєдинків. Два з них закінчилися тріумфально – з рахунком 6-0 та 7-0, а наступні ігри були не настільки результативними. Так, зустріч із Торіно пройшла без забитих голів, а сутичка з Удінезе була