0+

Мілан — Сассуоло

, Футбол, Італія

Початок матчу: 29.01.23 13:30.

Гру Мілан – Сассуоло дивитись онлайн, після відновлення чемпіонату Італії підопічні Стефано Піолі зустрілися із Салернітаною та здобули перемогу, 2-1. Потім відбувся матч із Ромою, який завершився нічийним результатом, 2-2. У Кубку Італії россонері грали з Торіно. Переможець матчу визначився лише в доданий час: Ндарі Адопо забив на сто чотирнадцятій хвилині, чим приніс перемогу своїй команді. У наступне коло вийшли гранатові, а Мілан припинив свою участь у Кубку.

У вісімнадцятому колі Серії А на міланців чекало домашнє протистояння з Лечче. У першому таймі гості вирвалися вперед, забивши два голи, але вже в другій половині поєдинку дияволи зібралися із силами та відігралися – голами відзначилися Леао та Калабрія. Але на більше ресурсів уже не вистачило, 2-2.

Поєдинок Мілан – Сассуоло дивитись онлайн, чорно-зелені перебувають на межі зони вильоту. Після вісімнадцяти турів команда розташувалася на сімнадцятій позиції в турнірній таблиці, набравши шістнадцять балів. У товариських спарингах сассуольці програли ПСВ, Емполі та Інтеру.

У національній першості колектив Алессіо Діонізі поступився Сампдорії, 1-2, і Фіорентіні, 1-2. Не знайшлося аргументів і в матчі з Лаціо. На третій компенсованій хвилині першого тайму Дзакканьї реалізував пенальті, а на дев’яносто четвертій хвилині переможну крапку поставив Філіп Андерсон, 0-2. Усе вказує на те, що нероверді стануть легким суперником для міланців, та чи зможе лідер без зайвих проблем здобути три бали? Можна протистояння Мілан – Сассуоло дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.01.23 13:30. У турнірній таблиці Серії А червоно-чорні посідають другу позицію: після вісімнадцяти турів чемпіонату вони заробили тридцять вісім очок. Усього на один бал відстають Ювентус та Інтер. У грудні команда провела три невдалі товариські поєдинки: спочатку поступилася Арсеналу, 1-2, потім Ліверпулю, 1-4, та ПСВ, 0-3. Гру Мілан – Сассуоло дивитись онлайн, після віднов