Ювентус — Монца
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 29.01.23 16:00.

Змагання Ювентус – Монца дивитись онлайн, після відновлення національного чемпіонату чорно-білі зустрілися з Кремонезе, перемігши з рахунком 1-0. З аналогічним результатом підопічні Массіміліано Алегрі пройшли Удінезе. Виїзна гра з Наполі не склалася, і стара синьйора зазнала нищівної поразки.

Уже на чотирнадцятій хвилині Осімген розпечатав ворота гостей, а на тридцять дев'ятій Кварацхелія подвоїв перевагу. Ді Марія на сорок восьмій хвилині зміг відіграти один гол, але в другому таймі Ррахмані знову збільшив відрив. На шістдесят п'ятій хвилині знову відзначився Осімхен, а крапку в поєдинку поставив результативний удар Елмаса, 1-5.

Дуель Ювентус – Монца дивитись онлайн, біло-червоні провели чотири товариські зустрічі, у двох із яких поступилися. Невдало пройшли матчі зі швейцарським Лугано, 0-1, та італійським Торіно, 1-4. Два інші спаринги принесли перемоги – над французьким Ліоном, 2-1, та італійським Арконатезе, 2-1.

У Серії А гравці Раффаеле Палладіно розійшлися миром із Фіорентіною, 1-1, та Інтером, 2-2. У вісімнадцятому раунді чемпіонату вони впоралися з Кремонезе. На восьмій хвилині Чуррія забив гол після пасу Петаньї, а на дев'ятнадцятій хвилині Капрарі реалізував пенальті. На п'ятдесят п'ятій він знову забив і оформив дубль. Сіро-червоні не здавалися та змогли відіграти два голи, але більше сил не вистачило, 3-2. Як показують останні матчі, ломбардці впевнено виступають у Серії А. Можливо, настав час обігравати і футбольного гранда з Турина? Бій Ювентус – Монца дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.01.23 16:00. В одній восьмій фіналу Кубка Італії зійдуться Ювентус та Монца. Туринці перебувають у чудовій формі, що підтверджують результати недавніх товариських матчів. Італійська команда здобула перемогу над Арсеналом, 2-0, потім обіграла Рієку, 1-0, і розійшлася миром зі Стандардом, 1-1. Змагання Ювентус – Монца дивитись онлайн, після відновлення національного чемпіонату