Сеута — Барселона
0+

Початок матчу: 19.01.23 21:00.

Скумбрії в попередніх раундах здолали Утреру із Сегунди Б, 1-0, Ібісу, що представляє Ла Лігу 2, 3-2, та Ельче, 1-0. Л. Родрі відзначився тричі, а Антоніто забив два м'ячі. Синьо-гранатові як учасник Суперкубку стартували в турнірі лише в 1/16 фіналу. Каталонці насилу на виїзді обіграли скромний Інтерсіті, який виступає в третьому дивізіоні (4-3, овертайм). Рафінья вийшов у середині другого тайму та оформив гол+пас.

Гру Сеута — Барселона дивитись онлайн, супротивники двічі перетиналися в Копа дель Рей на полі команди з африканського узбережжя з початку 2000-х. В обох випадках зустріч пройшла в рамках 1/16. У сезоні 2000/01 іспанський гранд розгромив суперника з рахунком 3-0, а в розіграші 2010/11 гості знову виявилися сильнішими, 2-0. Господарі вперше в історії пробилися до 1/8. До поточного змагання колектив з автономного міста тричі виходив в 1/16 фіналу, і це було максимальним досягненням.

У турнірі 1959/60 клуб із напівексклаву не зміг пройти Реал Ов'єдо (0-0, 1-3), через два роки скумбрії вилетіли від Валенсії (1-0, 0-2). Також команда припинила боротьбу за трофей на цій стадії в Кубку Іспанії 1966/67, пропустивши далі Кордобу (4-2, 0-5). Зустріч Сеута — Барселона дивитись онлайн.

З 2005 року Барса постійно бере участь в 1/8. У зазначеному проміжку каталонці лише двічі залишали Копа дель Рей на цій стадії. У сезоні 2009/10 синьо-гранатові в статусі переможця Ліги чемпіонів поступилися Севільї (1-2, 1-0). У минулому розіграші блаугранас програли в Більбао Атлетику (2-3, овертайм).

Також гранд європейського футболу не зміг пройти 1/8 фіналу в турнірах 1981/82, 1986/87, 1991/92 та 1994/95. У цих випадках Барса двічі не змогла пройти столичний Атлетіко (0-1, 0-0 та 1-4, 3-1), Осасуну (1-0, 0-1, 4-5 за пенальті) та Валенсію (0-2 , 4-2, 4-5 у післяматчевій лотереї). Бій Сеута — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.01.23 21:00. Скумбрії в попередніх раундах здолали Утреру із Сегунди Б, 1-0, Ібісу, що представляє Ла Лігу 2, 3-2, та Ельче, 1-0. Л. Родрі відзначився тричі, а Антоніто забив два м'ячі. Синьо-гранатові як учасник Суперкубку стартували в турнірі лише в 1/16 фіналу. Каталонці насилу на виїзді обіграли скромний Інтерсіті, який виступає в третьому дивізіоні (4-3, овертайм). Рафінь