Бетіс — Барселона
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 01.02.23 22:00.

Після шістнадцяти турів зелено-білі перебувають на шостому рядку турнірної таблиці чемпіонату Іспанії, набравши двадцять вісім балів. Стільки ж очок у своєму активі мають Вільярреал та Атлетіко. Бетікос провели низку успішних товариських поєдинків, але перший матч після поновлення Ла Ліги закінчився нулями: команда не змогла забити жодного гола у ворота Атлетіка, 0-0. Бій Бетіс — Барселона дивитись онлайн, у рамках Кубка Іспанії підопічні Мануеля Пеллегріні розгромили Ібіцу Іслас Пітіусас, 4-1. Далі вони здолали Райо Вальєкано, 2-1. З Барселоною севільці зустрічалися нещодавно: 12 січня відбувся матч за Суперкубок Іспанії. Тоді каталонці змогли здобути перемогу лише в серії пенальті. Після цієї невдачі геліополіти в Кубку зійшлися з Осасуною.

У першому таймі голів не було. Лише на шістдесят другій хвилині Карвалью відкрив рахунок, а на першій компенсованій хвилині Гарсія зміг зрівняти цифри на табло та перевести гру до овертайму, протягом якого команди забили ще по одному м'ячу. Переможець також визначався в серії пенальті, і в цій лотереї успіх посміхнувся памполонцям. Цей програш може мотивувати бетікос більш активно заробляти бали в Ла Лізі. Чи легко дістати хоча б одне очко в протистоянні з Барсою?

Бій Бетіс — Барселона дивитись онлайн, синьо-гранатові впевнено лідирують у чемпіонаті, набравши після шістнадцяти турів сорок один бал. Реал Мадрид відстає від свого принципового суперника на три бали. Футболісти Хаві Ернандеса розійшлися миром з Еспаньйолом, 1-1. Потім вони пройшли Інтерсіті в Кубку Іспанії та мінімально здолали Атлетіко в Ла Лізі. Після перемоги над Бетісом у рамках Суперкубку відбулося Ель Класіко: зустріч каталонців та мадридського Реала.

На тридцять третій хвилині Гаві відкрив рахунок, а на сорок п'ятій Левандовський його подвоїв. На шістдесят дев'ятій хвилині Педрі забив ще один м'яч, і ситуація для вершкових стала критичною. Лише на третій компенсованій хвилині другого тайму Бензема зміг відіграти один гол, але на загальний результат матчу це ніяк не вплинуло. Чи впорається Барса так само легко з новим суперником у матчі Ла Ліги? Бій Бетіс — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.02.23 22:00. Після шістнадцяти турів зелено-білі перебувають на шостому рядку турнірної таблиці чемпіонату Іспанії, набравши двадцять вісім балів. Стільки ж очок у своєму активі мають Вільярреал та Атлетіко. Бетікос провели низку успішних товариських поєдинків, але перший матч після поновлення Ла Ліги закінчився нулями: команда не змогла забити жодного гола у ворота Атлетіка,