Мальорка — Реал Мадрид
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 05.02.23 15:00.

Червоно-чорні розташувалися на десятому рядку турнірної таблиці: після сімнадцяти турів вони заробили двадцять два бали. Загалом на одне очко від них відстає Жирона. У Ла Лізі балеарці виступають нестабільно та часто втрачають бали. Так, матч із Хетафе закінчився поразкою, 0-2, водночас у Кубку Іспанії їм вдалося переграти Понтеведру та пройти в наступний етап змагань. Сутичку Мальорка — Реал Мадрид дивитись онлайн, потім у Прімері кіноварні спершу обійшли Вальядолід, 1-0, але в наступному матчі поступилися Осасуні, 0-1. Невдало склалася і кубкова зустріч із Реалом Сосьєдад. Єдиний гол на п'ятій хвилині забив Наварро, який отримав передачу від партнера по команді та відправив м'яч у нижній лівий кут воріт. До фінального свистка футболісти Хав'єра Агірре так і не змогли зрівняти цифри на табло, тому в одну четверту фіналу Кубка Іспанії кваліфікувалися біло-блакитні. Якщо навіть такий суперник приніс остров'янам проблеми, чи є шанси зіграти на рівних із галактікосом?

Зустріч Мальорка — Реал Мадрид дивитись онлайн, королівський клуб посідає другий рядок після шістнадцяти турів чемпіонату, маючи у своєму активі тридцять вісім балів. У Кубку Іспанії вершкові мінімально здолали Касереньйо, але в Ла Лізі поступилися Вільярреалу, 1-2. Потім підопічні Карло Анчелотті провели два матчі поспіль у Суперкубку Іспанії. У півфіналі мадридці змогли обіграти Валенсію. Після дев'яноста хвилин матчу цифри на табло були рівними 1-1. Не визначився переможець і в доданий час, тому команди пробивали серію пенальті, у якій успіх усміхнувся столичній команді.

У фіналі Суперкубка відбулася зустріч із Барселоною, і здолати цього принципового суперника вже не вдалося. Ель Класіко закінчилося легкою перемогою каталонців та розчаруванням для фанатів Реала, 1-3. У матчі Кубка Іспанії вікторія ледь не вислизнула з рук вершкових. До кінця першого тайму вони програвали Вільярреалу з рахунком 0-2, але після перерви змогли зібратися та переламали перебіг поєдинку, забивши тричі, 3-2. Чи впораються мадридці зі скромними остров'янами в Ла Лізі? Гру Мальорка — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.02.23 15:00. Червоно-чорні розташувалися на десятому рядку турнірної таблиці: після сімнадцяти турів вони заробили двадцять два бали. Загалом на одне очко від них відстає Жирона. У Ла Лізі балеарці виступають нестабільно та часто втрачають бали. Так, матч із Хетафе закінчився поразкою, 0-2, водночас у Кубку Іспанії їм вдалося переграти Понтеведру та пройти в наступний етап зма