Жирона — Валенсія
0+

Початок матчу: 05.02.23 17:15.

Після сімнадцяти турів національного чемпіонату біло-червоні йдуть у турнірній таблиці на одинадцятому місці, маючи в активі двадцять один бал. На один пункт їх обходить Мальорка, а Валенсія відстає на два бали, маючи на запас одну гру. Новий матч обіцяє бути надзвичайно цікавим, адже суперники йдуть врівень і від результатів їхньої очної зустрічі можуть залежати подальші позиції в Ла Лізі.

Поєдинок Жирона — Валенсія дивитись онлайн, у товариському поєдинку підопічні Мічела поступилися Манчестер Сіті, 0-2, а потім і вилетіли з Кубка Іспанії, програвши Касереньйо, 1-2. У Ла Лізі вони розійшлися миром із Райо Вальєкано: зустріч закінчилася з рахунком 2-2. З аналогічним результатом зіграли і з Еспаньйолом. У такий спосіб у двох матчах жирондинці змогли здобути два бали. Водночас домашня зустріч із Севільєю стала більш вдалою, хоч її початок і не обіцяв нічого оптимістичного. На тридцятій хвилині Ньянзу Куассі відкрив рахунок, успішно пробивши після пасу Ракитича. Але вже на перших секундах другого тайму Стуані отримав точну передачу від Тоні та потрапив у ворота суперників, зрівнявши цифри на табло, а на вісімдесят восьмій хвилині Еррера приніс своїй команді перемогу, 2-1.

Дуель Жирона — Валенсія дивитись онлайн, у Ла Лізі кажани поступилися Вільярреалу, 1-2, натомість у Кубку Іспанії вони змогли легко обіграти Ла Нусію, 3-0. Потім у національному чемпіонаті не вдалося обіграти очевидного аутсайдера – Кадіса, валенсійці закінчили матч із результатом 0-1. Водночас у грі з мадридським Реалом у півфіналі Суперкубка Іспанії команда Дженнаро Гаттузо дала бій. Основний і додатковий час поєдинку закінчився внічию, 1-1, і переможець визначався в серії пенальті, але там успіх був більш прихильним до королівського клубу. У Кубку Іспанії помаранчеві продовжили свої виступи, дуже впевнено обігравши Спортінг, 4-0. Чи зможуть бетмени покращити своє становище в турнірній таблиці після очного протистояння з рівним суперником? Можна матч Жирона — Валенсія дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.02.23 17:15. Після сімнадцяти турів національного чемпіонату біло-червоні йдуть у турнірній таблиці на одинадцятому місці, маючи в активі двадцять один бал. На один пункт їх обходить Мальорка, а Валенсія відстає на два бали, маючи на запас одну гру. Новий матч обіцяє бути надзвичайно цікавим, адже суперники йдуть врівень і від результатів їхньої очної зустрічі можуть залежати