Райо Вальєкано — Альмерія
0+

Початок матчу: 06.02.23 22:00.

Червоно-смугасті перебувають на дев'ятому рядку турнірної таблиці Ла Ліги, заробивши двадцять шість балів після сімнадцяти турів. Стільки ж очок у скарбничці й в Атлетіка. Щоби просуватися вище, команда з Мадриду має боротися за кожен бал. Гру Райо Вальєкано — Альмерія дивитись онлайн, у Кубку Іспанії підопічні Андоні Іраоли провели непростий поєдинок з Атлетіко Сагунтіно. Вони змогли перемогти лише в серії післяматчевих пенальті, завдяки чому і пройшли до наступного раунду. У Ла Лізі Райо розійшлися миром із Жироною, 2-2, а в наступному колі Кубка зазнали прикрої поразки від Спортінга, 0-2.

Потім невдача спіткала бджіл і в національному чемпіонаті: їм не вдалося зламати опір Бетіса, 1-2. Більш позитивно пройшов матч із Вальядолідом. Ще на третій хвилині блискавки могли вийти вперед, але Паласон не реалізував пенальті. На шістдесят п'ятій хвилині він виправив свою помилку та вразив ворота біло-фіолетових після пасу Гарсії. Цей гол приніс його команді три бали, 1-0.

Протиборство Райо Вальєкано — Альмерія дивитись онлайн, червоно-білі посідають чотирнадцяту сходинку турнірної таблиці, набравши вісімнадцять очок після сімнадцяти турів Прімери. Команда провела два товариські спаринги з італійськими командами: матч із Торіно закінчився внічию, 1-1, а гра з Лаціо – перемогою іспанського клубу, 2-0.

Після відновлення Ла Ліги відбулася зустріч із Кадісом, яка не виявила переможця, 1-1, та з Реалом Сосьєдад, яку колектив Рубі програв, 0-2. Домашній матч з Атлетіко приніс андалузцям один бал, хоча фаворитами цієї гри були матрацники. Мадридці підкріпили свій статус, забивши гол на вісімнадцятій хвилині, але на тридцять сьомій хвилині Туре зміг зрівняти рахунок.

Гості не хотіли погоджуватися з таким станом речей і почали грати грубо. На останніх хвилинах матчу нерви здали в Серхіо Регілона: спочатку він дістав жовту картку за неспортивну поведінку, а потім був вилучений із поля за удар суперника ліктем. Пристрасті вирували до останньої секунди зустрічі, і вже в компенсований час по гірчичнику дістали ще Ньігес та Елі. Водночас цифри на табло не змінилися, 1-1. Чи зможе УДА нав'язати таку ж грубу боротьбу опонентам та відібрати бали? Можна битву Райо Вальєкано — Альмерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.02.23 22:00. Червоно-смугасті перебувають на дев'ятому рядку турнірної таблиці Ла Ліги, заробивши двадцять шість балів після сімнадцяти турів. Стільки ж очок у скарбничці й в Атлетіка. Щоби просуватися вище, команда з Мадриду має боротися за кожен бал. Гру Райо Вальєкано — Альмерія дивитись онлайн, у Кубку Іспанії підопічні Андоні Іраоли провели непростий поєдинок з Атлетіко С