0+

Інтер — Мілан

, Футбол, Італія

Початок матчу: 05.02.23 21:45.

Бій Інтер — Мілан дивитись онлайн, чорно-сині мінімально пройшли Наполі та зіграли внічию з Монцою, 2-2. У Кубку Італії лише доданий час вдалося обіграти Парму, 2-1. Далі в Серії А футболісти Сімоне Індзагі переграла Верону, 1-0. У фіналі Суперкубка була зустріч із Міланом.

Уже в першому таймі нерадзуррі продемонстрували свою перевагу – голами відзначилися Дімарко та Джеко. На сімдесят сьомій хвилині третій м'яч у ворота Мілана забив Мартінес. Матч завершився з рахунком 3-0, і команда впевнено здобула трофей. Звичайно ж, Мілан спробує взяти реванш хоча б у матчі Серії А. Дуель Інтер — Мілан дивитись онлайн, підопічні Стефано Піолі демонструють досить слабкі результати в останніх іграх. Після невпевненої перемоги над Салернітаною, 2-1, россонері розійшлися миром із Ромою, 2-2. Потім у Кубку Італії стався програш Торіно в доданий час, 0-1, який призвів до вильоту з турніру.

В італійській першості не вдалося взяти три бали у виїзному матчі з Лечче. Ернандес забув м'яч у свої ворота вже на третій хвилині, а Баскіротто на двадцять третій подвоїв перевагу господарів поля. У другому таймі Мілан зміг відігратися завдяки голам Леао та Калабрії, але вирвати перемогу так і не зміг, 2-2. Чи є шанси в дияволів покарати зміїв за принизливу поразку у фіналі Суперкубка? Можна битву Інтер — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.02.23 21:45. На глядачів чекає один із найнапруженіших поєдинків дев'ятнадцятого туру Серії А, адже в очному протистоянні зійдуться принципові суперники. Зараз у турнірній таблиці національного чемпіонату Мілан та Інтер розташувалися на другому та третьому місцях відповідно, різниця між командами становить лише один бал. Передбачити результати нового протистояння неможливо.